Spotkanie Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry przełożone!

Pragniemy poinformować, iż w związku ze stwierdzeniem u jednego z zawodników pierwszej drużyny Gwarka Tarnowskiego Góry zakażania SARS-CoV-2 (koronawirus), zaplanowane na piątek 7 sierpnia spotkanie II kolejki rozgrywek III ligi zostało przełożone na dzień 14 października 2020 r. 

 

Zarząd TS Gwarek Tarnowskie Góry w oświadczeniu na swojej stronie poinformował, że test na obecność SARS-CoV-2 u jednego z zawodników pierwszej drużyny dał wynik dodatni. Zawodnik obecnie przebywa w domu i czuje się dobrze. Biorąc pod uwagę obowiązujące przepisy prawa, pierwsza drużyna TS Gwarek oraz jej sztab szkoleniowy przebywa na obowiązkowej kwarantannie oraz czeka na przeprowadzenie testów dotyczących koronawirusa. Cały sztab szkoleniowy oraz pierwsza drużyna cieszy się dobrym zdrowiem.

 

Dodatkowo, już w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bytom los sparował niebiesko-czerwonych z drużyną Gwarka Tarnowskiego Góry. Spotkanie zaplanowane zostało na 19 sierpnia 2020 r., jednak już teraz wiadomo, że także nie dojdzie do skutku. O nowym terminie rozegrania spotkania pucharowego z drużyną prowadzoną przez trenera Krzysztofa Górecko poinformujemy w osobnym komunikacie.

 

Tym samym niebiesko-czerwoni ligowe zmagania rozpoczną od wyjazdowego spotkania z rezerwami Miedzi Legnica, które zaplanowane zostało na dzień 12 sierpnia 2020 r. (środa). Informujemy, że zakupione do tej pory bilety będą miały ważność podczas kolejnego spotkania rozgrywanego w roli gospodarza przez naszą drużyny na obiekcie przy ul. Frycza Modrzewskiego.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę