Spotkanie Polonia Bytom – Śląsk Świętochłowice przełożone. Mecz 15 kolejki Haiz IV ligi z naszym udziałem odbędzie się 17 listopada o godzinie 13:00.

Decyzją Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach spotkanie 15 kolejki pomiędzy Polonią Bytom a Śląskiem Świętochłowice, które zaplanowane zostało na najbliższą sobotę 10 listopada, nie odbędzie się w pierwotnym terminie.

Decyzja ta spowodowana jest brakiem możliwości odpowiedniego zabezpieczenia spotkania ze strony bytomskiej policji, ze względu na masową absencję chorobową funkcjonariuszy.

Podkreślamy, że klub czynił wszelkie starania, aby jutrzejsze spotkanie naszej drużyny ze Śląskiem Świętochłowice odbyło się w pierwotnym terminie. Decyzja władz Śląskiego Związku Piłki Nożnej była niezależna od nas.

Spotkanie na czele tabeli Haiz IV ligi Polonia Bytom – Śląsk Świętochłowice przeniesione zostało na sobotę 17 listopada na godzinę 13:00.

Przepraszamy wszystkich naszych kibiców za powstałe niedogodności, jednocześnie prosimy o przekazywanie informacji o przełożeniu spotkania kibicom naszego klubu.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę