StanX strategicznym sponsorem piłkarskiej Polonii Bytom!

Na ten dzień sympatycy piłkarskiej Polonii Bytom czekali od wielu lat! Miło nam poinformować, iż sponsorem strategicznym Polonii Bytom została bytomska firma StanX, która związała się ze spółką Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. umową na czas trwania sezonu 2020/2021!

 

Firma StanX to producent systemów modułowych z litego drewna i stali. Produkty firmy dają nieograniczone możliwości zestawiania elementów i tworzenia funkcjonalnych rozwiązań na miarę potrzeb i dostępnych przestrzeni.

Produkowane przez StanX system modułowe można wykorzystać także w ogrodzie i przy domu tworząc tarasy, wiaty, czy też altany. Zgodnie z dostępną przestrzenią i potrzebami każdy może uzyskać strefę relaxu, o której marzył lub też funkcjonalną zabudowę osłaniającą wejście domu.

Firma stanX to przedsiębiorstwo prowadzone na terenie naszego miasta, a mieszkańcy Bytomia możliwości naszego sponsora strategicznego mogli podziwiać podczas ostatnich Mistrzostw Polski w tenisie ziemnych, które rozgrywane były na kortach Górnika Bytom.

 

W ramach współpracy pomiędzy piłkarską drużyną Polonii Bytom a firmą StanX, logo naszego sponsora strategicznego pojawi się na przedniej części koszulek meczowych drużyny prowadzonej przez trenera Kamila Rakoczego, a także na bandach okalających boisko przy ul. Frycza Modrzewskiego. Reklamy firmy StanX obecne będą także przy ul. Olimpijskiej.

Wszystkich kibiców Polonii Bytom serdecznie zapraszamy do korzystania z szerokiego wachlarza usług, które oferuje nasz sponsor strategiczny, więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronach:

 

http://stanx.pl

https://www.facebook.com/stanxpl/

Nawiązanie współpracy z firmą StanX to przełomowe wydarzenie w ostatnich latach działalności piłkarskiej Polonii Bytom. Pozostaje nam podziękować naszemu partnerowi za zaufanie i życzyć obustronnej, dobrej współpracy.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę