Starcie kontrolne z Podhalem Nowy Targ już jutro o godz. 12:00 w Zabierzowie.

Tydzień ciężkiej pracy pomału zmierza ku końcowi. W trakcie tego tygodnia niebiesko-czerwoni wylali hektolitry potu na zajęciach, które zaordynował im trener Marcin Domagała. Najpierw we wtorek poloniści mierzyli się w bytomskiej Strefie Byków z treningiem wytrzymałościowym, czwartkowe zajęcia nie były jednak wcale „luźniejsze”. Kto wybrał się w czwartkowe przedpołudnie do bytomskiego parku, mógł natknąć się na naszych zawodników, którzy mierzyli się z podbiegami na jednej z wielu górek w okolicach „Góry Miłości”. Zwieńczeniem tygodnia będzie gra kontrolna z Podhalem Nowy Targ, które czeka nas już jutro o godz. 12:00 w Zabierzowie.

W sobotę 28 lipca niebiesko-czerwoni wyruszą do Zabierzowa, gdzie na stadionie miejscowego Kmity, zmierzą się z kolejnym III-ligowcem, a więc z drużyną NKP Podhale Nowy Targ. Spotkanie rozpocznie się w samo południe, a więc o godz. 12:00. Drużyna prowadzona przez Dariusz Mrózka powinna okazać się bardzo wymagającym rywalem. W drużynie naszych przeciwników znaleźć możemy nazwiska, które wielu z nas powinny być dobrze znane, jak choćby Dziedzic, czy też Pląskowski.

W drużynie Marcina Domagały powinny pojawić się nowe twarze, które być może w najbliższym czasie dołączą do kadry naszej drużyny. Nie oznacza to, że jutrzejsze spotkanie będzie dla polonistów poligonem doświadczalnym. Wręcz przeciwnie. Do rozpoczęcia IV ligowych rozgrywek czasu coraz mniej, pora więc na zgrywanie  drużyny, która w nadchodzącym sezonie walczyć będzie o awans do III ligi.

Oczywiście będziemy obecni w Zabierzowie, aby przeprowadzić dla was relację live, która jak zwykle śledzić będzie można na naszym profilu na Facebooku. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę