Starcie z rezerwami Rakowa w Śląskie TV.

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Haiz IV ligi niebiesko-czerwoni ponownie rozegrają w Bytomiu na stadionie miejskim przy ul. Frycza Modrzewskiego. Rywalem podopiecznych trenera Marcina Domagały będą rezerwy Rakowa Częstochwa. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi portal Śląskie TV.

W ubiegły weekend do Bytomia przyjechała drużyna Unii Dąbrowa Górnicza, która raczej nie będzie mile wspominać sobotniego spotkania z niebiesko-czerwonymi. Poloniści pewnie i wysoko pokona Unię 5:0, a następnie już trzy dni później, we wtorek 2 kwietnia, w finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom, nasz zespół mierzył się w derbowym starciu z Ruchem Radzionków. Ponownie Polonia okazała się bezbłędna i wygrała 3:0. Bardzo dobry tydzień w wykonaniu zawodników trenera Marcina Domagały sprawił, że apetyty w Bytomiu wzrosły, a w niedzielne popołudnie czeka nas starcie z rezerwami Rakowa Częstochowa.

Zapowiada się więc jutro w Bytomiu ekscytujące starcie. Kibiców, którzy nie mogą być z nami na trybunach stadionu miejskiego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 zapraszamy na portal Śląskie TV, który przeprowadzi bezpośrednią transmisję PPV ze spotkania. Początek relacji od godziny 16:50.

 

Polonia Bytom – Raków II Częstochowa 19 kolejka rozgrywek Haiz IV w Śląskie TV

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę