Start procesu akredytacyjnego na domowe mecze Polonii Bytom w sezonie 2023/2024

Wszystkich przedstawicieli mediów informujemy, iż rozpoczął się proces akredytacyjny na domowe mecze Polonii Bytom w rozgrywkach 2. ligi w rundzie jesiennej sezonu 2023/2024. Wnioski o akredytacje prasowe przyjmowane będą w tym sezonie wyłącznie poprzez system Accredito.com.

 

Długo wyczekiwane przez sympatyków Niebiesko-Czerwonych wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. W sobotę meczem z Pogonią Siedlce nasza drużyna zainauguruje sezon 2023/2024 na nowym boisku przy ul. Piłkarskiej. Przedstawicieli mediów zapraszamy do składania wniosków na domowe mecze Polonii Bytom w rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 poprzez system Accredito TUTAJ.

 

Biuro prasowe BS Polonii Bytom znajdziecie TUTAJ.

 

Regulamin współpracy z przedstawicielami Mediów:

 1. Akredytacje wydawane będą w recepcji budynku obiektu sportowego przy ul. Piłkarskiej 8 (wyjątkiem będzie mecz z Pogonią Siedlce w dniu 2.09.2023 – akredytacje wydawane będą na stoisku przed budynkiem, obok depozytu).
 2. Wydawanie akredytacji rozpoczyna się na dwie godziny przez meczem.
 3. Na wszystkich meczach Polonii Bytom odbywających się przy ul. Piłkarskiej 8, funkcjonują trzy rodzaje akredytacji:
  a) PRASA
  b) FOTO
  c) TV
 4. Posiadacze akredytacji “TV” oraz “FOTO” przy odbiorze akredytacji odbierają także kamizelki. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu.
  Dziennikarze mają wstęp na murawę tylko w wyznaczone strefy bez możliwości rejestracji wydarzeń boiskowych (oprócz upoważnionych kamerzystów).
 5. Fotoreporterzy mają wstęp do wyznaczonych na murawie obszarów oraz strefy medialnej.
 6. Parking dla mediów zlokalizowany jest na terenie stadionu im. Edwarda Szymkowiaka, sąsiadującego z obiektem przy ul. Piłkarskiej 8.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do cofnięcia przyznanych akredytacji w przypadku nie stosowania się do powyższego regulaminu.

*Redakcje portali internetowych będą mogły ubiegać się o przyznanie maksymalnie jednej akredytacji.

 

Więcej informacji o akredytacjach na rundę jesienną sezonu 2023/2024 znajdziecie TUTAJ.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę