Startują zajęcia nowego sezonu Akademii Piłkarskiej!

Po wakacyjnej przerwie budzą się do życia grupy młodzieżowe Polonii Bytom. Z początkiem miesiąca do treningów powróciły grupy szkolne naszej Akademii. Dzisiejszą informację kierujemy natomiast do pozostałej części naszej Niebiesko-czerwonej rodziny. Od początku bieżącego tygodnia wznawiamy treningi grup Akademii Przedszkolaka oraz Grupy Popołudniowej!

 

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Treningi w Polonii Bytom już od małego? Nic trudnego! Trzeci rok oferujemy dla Was możliwość zapisania swoich małych pociech do Akademii Przedszkolaka! To projekt łączący naukę gry w piłkę oraz zajęcia ogólnorozwojowe, w tym dodatkowo zajęcia plastyczne oraz judo. Na tym etapie nauki uczymy naszych wychowanków podstawy piłkarskiego rzemiosła, zachowując najnowsze standardy szkoleniowe. Akademia Przedszkolaka to projekt stworzony dla każdego dziecka w wieku 3-6 lat. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska, dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Przyjdź ze swoim dzieckiem i przekonaj się sam o słuszności dokonanego wyboru!

 

ZAJĘCIA GRUP POZASZKOLNYCH

Akademia Piłkarska Polonii Bytom wychodzi na przeciw oczekiwaniom naszych sympatyków. Od zeszłego roku utworzyliśmy dla Was możliwość zapisania dziecka do naszych grup młodzieżowych, nie będąc uczniem klas sportowych pod naszym patronatem. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. W zajęciach grup popołudniowych bierze udział już ponad 50 młodych zawodników i zawodniczek! To wszystko w oparciu o proces szkolenia panujący we wszystkich strukturach grup młodzieżowych naszej Akademii! Zajęcia popołudniowe prowadzą trenerzy mający odpowiednie kwalifikacje oraz zdobytą wiedze trenerską. Wszystko po to, aby przekazać swoim podopiecznym maksymalną ilość wiedzy, połączoną z jakością piłkarską. Na zajęcia popołudniowe zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2012-2015.

 

CO DALEJ?

Dla każdej z grup trenujących w godzinach popołudniowych przewidzieliśmy możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych treningach próbnych. Kiedy to po okresie próbnym oraz rozmową z trenerem prowadzącym zajęcia współpraca będzie kontynuowana, Rodzice zostaną poproszeni o kontakt ze Spółką w celu podpisania stosownej umowy. Następnie odbędą przymiarki stroju sportowego, w którym młody zawodnik dumnie będzie uczestniczył w zajęciach.

Pamiętajcie, biorąc udział w zajęciach popołudniowych, dziecko nie musi być uczniem klas sportowych szkoły pod patronatem naszego Klubu!

 

KONTAKT

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom zachęcamy do kontaktu mailowego (akademia@bspb.pl) oraz telefonicznego (32 288 08 88).

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę