Startuje nowa edycja Super Game Jackpot HD – do wygrania Harley-Davidson!

Superbet wprowadza ciekawe zmiany do swojej całkowicie darmowej gry typerskiej. Wygraną daje już jeden, poprawnie wytypowany wynik meczu! Do puli nagród 250 000 zł został także dodany niesamowity motocykl Harley-Davidson Pan America, który będzie do zgarnięcia w finałowej rundzie promocji.

 

To już ponad rok odkąd Superbet rozdaje za darmo pieniądze w grze Super Game! Od września można zagrać także o Jackpota, który aktualnie może wynieść 225 tysięcy złotych. Nagrodzonych zostało już wiele tysięcy graczy, zwłaszcza tych pamiętających o oddawaniu swoich darmowych typów regularnie. To klucz do sukcesu. W 2021 roku, dzięki Super Game, ponad 100 000 użytkowników otrzymało łącznie ponad 1 600 000 złotych w gotówce. Typerzy zadają sobie jednak pytanie, czy główna wygrana trafi wreszcie do jednego z graczy? Trafi na 100% i zostanie powiększona o nietuzinkowego Harleya-Davidsona Pan America! To wszystko dzięki zmianom w grze, które obowiązują już od aktualnie trwającej rundy.

 

 

Przypomnijmy, że Super Game Jackpot polega na wytypowaniu 5 dokładnych wyników meczów piłkarskich. Nie jest to oczywiście sprawa łatwa, ale Superbet wprowadza kluczową zmianę, dzięki której na konto gracza trafia gotówka już za jeden, poprawny typ. Co tydzień do zgarnięcia jest zatem minimum 2 złote dla każdego, kto trafi 1 poprawną odpowiedź, a w pozostałej puli maksymalnie 250 tysięcy złotych. Już dwie poprawne odpowiedzi, to pula 8350 złotych do podziału na wszystkich graczy, którzy zaliczą taką samą liczbę dobrych typów. Ta sama sytuacja dotyczy 3 i 4 poprawnych wskazań. Jeśli gracz jako jedyny w serii trafi 3 poprawne wyniki, to na jego konto trafia 8350 złotych w gotówce. Trafisz poprawnie 5 wyników? Zgarniasz Jackpot! Na dziś wynosi on 225 tysięcy. W gotówce – możesz od razu wypłacić.

 

Nowością będzie natomiast runda finałowa Super Game Jackpot HD, która da gwarancję, że zarówno Harley-Davidson, jak i pełna pula na pewno trafią do któregoś z graczy Superbet.  Nagrody z poprzedniej rundy nie trafił żaden z graczy i SUPER MINI trafiło na aukcję WOŚP. Finał edycji odbędzie się w drugiej połowie maja – pytania tej rundy dotyczyć będą finału Ligii Mistrzów. Żeby zgarnąć Harleya nie trzeba będzie trafić kompletu odpowiedzi, a wystarczy będzie po prostu być najlepszym w całej stawce.

 

Co zrobić, aby bez żadnego wkładu finansowego brać udział w emocjach Super Game Jackpot HD?

Łatwizna! Wystarczy zarejestrować konto Superbet i pamiętać co tydzień o kolejnych edycjach SuperGame Jackpot, z 5 pytaniami i pulą aż do 250 000 zł do podziału.
Bez deponowania pieniędzy, bez obstawiania za swoje środki, bez innych warunków. Prosty sposób na dodatkowe, sportowe emocje bez absolutnie żadnego ryzyka!

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę