Stowarzyszenie ,,Olimp” Partner Polonia Bytom sponsorem Polonii w sezonie 23/24

Stowarzyszenie ,,Olimp” Partner Polonia Bytom podpisało nową umowę z klubem, na mocy której zostało Sponsorem sekcji piłkarskiej do końca sezonu 2023/2024.

Stowarzyszenie „Olimp” Partner Polonia Bytom zostało stworzone przez sympatyków bytomskiego Klubu a celem działalności Stowarzyszenia jest wsparcie działalności naszej akademii piłkarskiej oraz pierwszej drużyny. ,,Olimpijczykiem” może zostać każdy, określając odpowiednio swój status spośród pięciu kategorii:

  • Bajtel
  • Olimpijczyk
  • Brązowy Olimpijczyk
  • Srebrny Olimpijczyk
  • Złoty Olimpijczyk

Każdy członek może współdecydować na co zostaną przeznaczone środki zgromadzone przez Stowarzyszenie, a ilość głosów do oddania, uzależniona jest od zadeklarowanej miesięcznej składki i wybranej kategorii.

Co ważne, do Stowarzyszenia zapisywać się mogą nie tylko osoby fizyczne, ale także firmy chcące wesprzeć klub, które dzięki przygotowanym pakietom sponsorskim, otrzymują świadczenia reklamowe i powiększają kwotę wsparcia na konkretny cel.

Zapisz się: https://polonia.bytom.pl/olimp/dolacz/

W październiku 2023 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli klubu oraz Stowarzyszenia, na którym omówiono i wypracowano ofertę współpracy. Ta z kolei została poddana pod głosowanie członków, którzy jednogłośnie podjęli decyzję o przyznaniu wsparcia  w kwocie 60 tysięcy złotych brutto!

W umowie wskazano cele wydatkowania kwoty. Zostanie za nią kupiony nowoczesny sprzęt video na potrzeby akademii piłkarskiej oraz zaopatrzenie pierwszej drużyny w odzież sezonową i akcesoria wyjazdowe. Ponadto Stowarzyszenie ,,Olimp” Partner Polonia Bytom przekaże dla zawodników akademii piłkarskiej nowe, niebiesko-czerwone komplety meczowe Adidas.

W ramach współpracy logo Stowarzyszenia pojawi się na lewym rękawie koszulek meczowych pierwszego zespołu. Ponadto reklamy ,,Olimpu” widoczne będą na bandach reklamowych i siatkach mesh przy liniach bocznych boiska, na stronie www oraz we wspólnej komunikacji w social mediach, której w trakcie sezonu na pewno nie zabraknie.

Dziękujemy za zaufanie i znaczne poszerzenie dotychczasowej współpracy! Ponownie GRAMY RAZEM!

Strona Stowarzyszenia ,,Olimp” Partner Polonia Bytom – https://polonia.bytom.pl/olimp/

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę