Super Przewaga wchodzi do 1. ligi! Aż 70 rozgrywek pod jej opieką!

Powszechnie wiadomo, że 1 liga to super styl życia. Powiedzenie stare prawie jak świat, na dobre zakorzeniło się wśród fanów ligowej kopaniny nad Wisłą. Nieprzewidywalna, czasem absurdalna, a przez to piękna. Jak ją obstawiać przy tylu zwrotach akcji? Jeśli nie wiesz czym jest Super Przewaga – ten artykuł jest dla Ciebie. Znasz już tę funkcjonalność Superbet? Kliknij X w karcie przeglądarki. Przeczytaj, ponieważ ratunek dla kuponów wkracza w nowy wymiar!

1 liga to niewątpliwie inny wymiar piłki, a fani tych rozgrywek zasługują na docenienie ich niekonwencjonalnej pasji. Z prezentem przychodzą zakłady bukmacherskie Superbet, które funkcjonalność Super Przewaga rozszerzają na kolejne rozgrywki,  w tym także na zaplecze Ekstraklasy.

Super Przewaga – z czym to się je?

Ta promocja działa jak melisa… Sprawdź to na przykładach:

  1. HOKEJ: Twój faworyt zaliczył 3 szybkie trafienia w 1 tercji. Będąc szczerym przed samym sobą, to nie bardzo nawet zauważyłeś hokejowy krążek. I cyk: kupon jest wygrany i rozliczony grubo przed zakończeniem meczu, więc można dać odpocząć oczom. Już nie ważne jakie będzie końcowe rozstrzygnięcie, Ty możesz cieszyć się wygraną.
  2. PIŁKA NOŻNA: Wygrywająca drużyna nagle zapomniała jak grać w piłkę nożną i może zaprzepaścić Twoją wygraną? Jeśli wygrywali 2:0, to znów Super Przewaga robi robotę, a Ty ze spokojną głową możesz iść w przerwie do sklepu z logo zielonego płaza np. po brakujące chipsy.

Jednym słowem zdarzenia na kuponach wchodzą częściej, łatwiej, przyjemniej. No dobra, to trzy słowa. Skoro jednak dalej jesteśmy przy konkretach, oto suche fakty:

  • Super Przewaga uspokoiła jak dotąd nerwy przy ponad 300 000 kuponach!
  • Tylko w minionym sezonie Ekstraklasy uratowanych kuponów było 40 000!
  • Dzięki Super Przewadze w meczu Cracovia – Lech klienci Superbet wygrali blisko 250 000 PLN! Mecz zakończył się wynikiem 3:3, ale Lech wygrywał już 3:1, więc wygrane były kupony postawione zarówno na remis, jak i gości.

Chyba wszystko jest jasne, ale dla utrwalenia zasad działania, poniżej obrazkowe pismo bukmacherskie prosto ze słonecznej Hiszpanii:

Jak widać w Superbet o wygraną jest jakby prościej…

„To nie koniec zmian w Super Przewadze. Stale rozszerzamy funkcjonalność na kolejne rozgrywki. Na dzień dzisiejszy ich łączna liczba wynosi 70 z czego w samej tyko piłce nożnej to aż 45 topowych lig, pucharów i turniejów. Będę szczery – klienci, którzy są świadomi jej zasad i doświadczyli uratowanego kuponu, nie szukają już innych bukmacherów. Cieszy nas to, ponieważ staramy się dostarczać najlepszą rozrywkę w Polsce. Już teraz mogę zdradzić, że w związku z turniejem w Katarze szykujemy specjalny wariant. Nasi gracze na pewno będą zadowoleni” – mówi Robert Madzia, Online Sportsbook Manager w Superbet.

Szczegółowe informacje o zasadach, sportach i rozgrywkach w których działa Super Przewaga, znajdziesz TUTAJ.

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę