Superbet oficjalnym bukmacherem Polonii Bytom

Zakłady bukmacherskie Superbet zostały Sponsorem Polonii Bytom, otrzymując miano oficjalnego bukmachera bytomskiego Klubu. 

Założony w 2009 roku Superbet to dynamicznie rozwijająca się marka, posiadająca lokale stacjonarne na terenie całego kraju, w tym naszego miasta. Ambasadorami firmy są m.in. Jerzy Dudek, Jan Błachowicz czy Sławomir Peszko.

Umowa o współpracy podpisana została do końca 2021 roku z możliwością dalszego przedłużenia oraz jej rozbudowy a logotyp Sponsora obecny będzie na rękawach koszulek meczowych bytomskiego Klubu w rundzie wiosennej. Ponadto wizerunek Sponsora widoczny będzie przy murawie boiska, w działaniach meczowych social media, wspólnych akcjach przygotowanych dla kibiców czy transmisjach domowych spotkań bytomian.

Dziś niewątpliwie można o nas mówić jako o sponsorze śląskiego sportu. Polonia Bytom jest trzecim klubem piłkarskim w aglomeracji śląskiej z którym nawiązujemy współpracę. Nie zapominajmy że także wspierany przez nas Jan Błachowicz pochodzi z Cieszyna. Taka strategia to nie tylko przejaw lokalnego patriotyzmu wyrażonego w społecznej odpowiedzialności biznesu jaką po części jest sponsoring. Wierzymy także w potencjał Śląska, gdzie mamy do czynienia z dużym zainteresowaniem sportem, w tym także zakładami, a jednocześnie wciąż czuć głód sukcesów – powiedział Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

W ramach współpracy do stałej interakcji powróci klubowa maskotka Olimpiok, która dołączy do społeczności SuperSocial w aplikacji mobilnej Superbet. Dzięki niej można dzielić się swoimi typami i komentować przewidywania innych. Superbet stawia na innowacje i podejście do zakładów sportowych jako rozrywki za co otrzymał statuetki „Nagród Bukmacherskich” dla Debiutu Roku, Nagrodę Użytkowników oraz za Innowację Roku. Ta ostatnia związana jest głównie z funkacjonalnością „SuperSocial” w  aplikacji mobilnej.

Nasza współpraca to wsparcie dla Polonii i pole do prowadzenia wspólnych działań marketingowych. Filozofia odbudowy Klubu zakłada przemyślaną strategię, polegającą na gruntowaniu mocnych fundamentów Polonii Bytom i cieszę się, że kolejni partnerzy biznesowi dostrzegają zalety takiego podejścia. Z biegiem czasu, chcemy rozwijać i powiększać grono biznesowe wokół bytomskiego Klubu
– przyznał tuż po podpisaniu umowy Sławomir Kamiński, Prezes Bytomskiego Sportu Polonii Bytom Sp. z o.o.

Superbet na polskim rynku współpracuje także z innymi zespołami sportowymi. Nie tak dawno firma została sponsorem I-ligowego GKS-u Tychy, wspiera także innego III-ligowca z naszej grupy – Ruch Chorzów.

Razem możemy więcej to hasło, które od listopada jednoczy kibiców Polonii. Teraz nie tylko możemy więcej ale Razem jesteśmy Super!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę