Superbet oficjalnym bukmacherem Polonii Bytom

Zakłady bukmacherskie Superbet zostały Sponsorem Polonii Bytom, otrzymując miano oficjalnego bukmachera bytomskiego Klubu. 

Założony w 2009 roku Superbet to dynamicznie rozwijająca się marka, posiadająca lokale stacjonarne na terenie całego kraju, w tym naszego miasta. Ambasadorami firmy są m.in. Jerzy Dudek, Jan Błachowicz czy Sławomir Peszko.

Umowa o współpracy podpisana została do końca 2021 roku z możliwością dalszego przedłużenia oraz jej rozbudowy a logotyp Sponsora obecny będzie na rękawach koszulek meczowych bytomskiego Klubu w rundzie wiosennej. Ponadto wizerunek Sponsora widoczny będzie przy murawie boiska, w działaniach meczowych social media, wspólnych akcjach przygotowanych dla kibiców czy transmisjach domowych spotkań bytomian.

Dziś niewątpliwie można o nas mówić jako o sponsorze śląskiego sportu. Polonia Bytom jest trzecim klubem piłkarskim w aglomeracji śląskiej z którym nawiązujemy współpracę. Nie zapominajmy że także wspierany przez nas Jan Błachowicz pochodzi z Cieszyna. Taka strategia to nie tylko przejaw lokalnego patriotyzmu wyrażonego w społecznej odpowiedzialności biznesu jaką po części jest sponsoring. Wierzymy także w potencjał Śląska, gdzie mamy do czynienia z dużym zainteresowaniem sportem, w tym także zakładami, a jednocześnie wciąż czuć głód sukcesów – powiedział Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

W ramach współpracy do stałej interakcji powróci klubowa maskotka Olimpiok, która dołączy do społeczności SuperSocial w aplikacji mobilnej Superbet. Dzięki niej można dzielić się swoimi typami i komentować przewidywania innych. Superbet stawia na innowacje i podejście do zakładów sportowych jako rozrywki za co otrzymał statuetki „Nagród Bukmacherskich” dla Debiutu Roku, Nagrodę Użytkowników oraz za Innowację Roku. Ta ostatnia związana jest głównie z funkacjonalnością „SuperSocial” w  aplikacji mobilnej.

Nasza współpraca to wsparcie dla Polonii i pole do prowadzenia wspólnych działań marketingowych. Filozofia odbudowy Klubu zakłada przemyślaną strategię, polegającą na gruntowaniu mocnych fundamentów Polonii Bytom i cieszę się, że kolejni partnerzy biznesowi dostrzegają zalety takiego podejścia. Z biegiem czasu, chcemy rozwijać i powiększać grono biznesowe wokół bytomskiego Klubu
– przyznał tuż po podpisaniu umowy Sławomir Kamiński, Prezes Bytomskiego Sportu Polonii Bytom Sp. z o.o.

Superbet na polskim rynku współpracuje także z innymi zespołami sportowymi. Nie tak dawno firma została sponsorem I-ligowego GKS-u Tychy, wspiera także innego III-ligowca z naszej grupy – Ruch Chorzów.

Razem możemy więcej to hasło, które od listopada jednoczy kibiców Polonii. Teraz nie tylko możemy więcej ale Razem jesteśmy Super!

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę