Superbet zdobył aż 3 statuetki na gali Nagród Bukmacherskich 2021!

Zakłady bukmacherskie Superbet odniosły ogromny sukces podczas gali Nagród Bukmacherskich za rok 2021, która odbyła się 25 stycznia w Warszawie. Nasz partner wygrał w trzech niesamowicie prestiżowych kategoriach za najlepszy marketing, najlepszą aplikację mobilną oraz głosami klientów zdobył także Nagrodę Użytkowników.

 

Gala Nagród Bukmacherskich jest corocznym, prestiżowym wydarzeniem branży zakładów sportowych organizowanym przez ekspertów z portalu LegalniBukmacherzy.pl, którzy przez cały rok oceniają aktywność firm bukmacherskich w najistotniejszych dla tego biznesu dziedzinach. Na stronie organizatorów można przeczytać wszystkie uzasadnienia wyborów w poszczególnych kategoriach.

Tegoroczną edycję gali tradycyjnie już poprowadził Jerzy Mielewski z Polsatu. Gośćmi byli przedstawiciele nominowanych firm oraz postacie świata sportu jak Sławomir Peszko i Sebastian Mila. W tym gronie przedstawiciele Superbet wychodzili na scenę aż trzykrotnie.

 

 

Kapituła nagród uznała, że aplikacja mobilna Superbet jest najlepszą aplikacją bukmacherską w Polsce. Bukmacherzy prześcigają się w kolejnych technologicznych nowinkach w tym zakresie, ale Superbet, który został nominowany także przed rokiem tym razem okazał się najlepszy. Przede wszystkim dlatego, że aplikacja Superbet to symbol solidności i prostoty. Działa bardzo sprawnie, posiada przejrzysty interfejs i nie sprawia żadnych trudności nawet mniej zaawansowanym graczom. Ponadto bukmacher jako jeden z nielicznych wprowadził promocję dla użytkowników, którzy pobiorą aplikację. Firma zaliczyła także bardzo dynamiczny rozwój w dziedzinie transmisji live. Obstawiający mają do dyspozycji streaming m.in. z najważniejszych lig piłkarskich, koszykarskich, czy siatkarskich, z którego mogą korzystać także poprzez aplikację mobilną. Na ten moment aplikacji Superbet trudno cokolwiek zarzucić, a rozrywkę w niej dodatkowo uzupełniają rozwiązania Super Social, gdzie można śledzić i komentować kupony innych graczy, udostępniać swoje typy oraz inspirować się typami znanych sportowców i influencerów.

 

 

Superbet to także najlepszy marketing w roku 2021. Bukmacherzy z roku na rok coraz bardziej rozwijają swoje kampanie marketingowe i do promocji swojej marki angażują bardzo znane postacie ze świata sportu i nie tylko. W 2021 roku zdaniem „Legalnych Bukmacherów” najlepszą marketingową pracę wykonał Superbet i to do niego powędrowała nagroda. Bukmacher w stosunku do poprzednich lat wykonał gigantyczny krok w przód. Zawarł współprace z szeregiem klubów piłkarskich i portali sportowych. Ponadto marka jest mocno kojarzona z bardzo wyrazistymi sportowcami z różnych dyscyplin. Tutaj przede trzeba wyróżnić bliską współpracę z Janem Błachowiczem, czy też z piłkarzami – Jerzym Dudkiem i Sławomirem Peszko. Umowy i mnogość kreatywnych działań z tak znanymi sportowcami sprawiły, że działania bukmachera w promocji czy to internetowej, czy telewizyjnej nabrały nowego, potężnego wymiaru. Dzięki temu marka mocno zakorzeniła się wśród graczy. Statuetkę w tej kategorii wręczył Superbet właśnie Sławomir Peszko, ambasador marki i bohater wielu produkcji reklamowych i akcji marketingowych.

 

 

 

Jednym z najcenniejszych wyróżnień w każdym biznesie jest zawsze docenienie oferowanych produktów i usług przez samych klientów. I tu także Superbet może pochwalić się doskonałą opinią, która zaowocowała przyznaniem Nagrody Użytkowników. Nasz partner zajął pierwsze miejsce wśród wszystkich legalnych w Polsce bukmacherów, także dzięki Waszym głosom!

 

 

 

Relację filmową z gali Nagród Bukmacherskich 2021 można zobaczyć tutaj:

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920