Terminy domowych meczów z Chojniczanką Chojnice oraz Olimpią Elbląg

W najbliższą sobotę zespół Polonii Bytom uda się w drogę do Krakowa, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna Sandecji Nowy Sącz, aby powalczyć o powrót na zwycięską ścieżkę. Następnie Niebiesko-Czerwonych czekają dwa domowe starcia z ekipami z północy naszego kraju, odpowiednio Chojniczanką Chojnice oraz Olimpią Elbląg.

 

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy dwóch najbliższych spotkań Polonistów przy Piłkarskiej 8. Z Chojniczanką Chojnice, a więc tegorocznym spadkowiczem z rozgrywek Fortuna 1. Ligi zagramy w sobotę 28 października o godzinie 17:00 w ramach 15. serii gier 2. Ligi.

Tydzień później będzie nas czekała ligowa konfrontacja z Olimpią Elbląg. Na mecz, który rozpocznie 16. kolejkę rozgrywek 2. Ligi już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków Królowej Śląska, a zaplanowany on został na dzień 3 listopada (piątek) na godzinę 18:00.

Śledźcie nasze kanały społecznościowe, aby poznać daty rozpoczęcia sprzedaży biletów na kolejne mecze ligowe Polonii Bytom na obiekcie przy ul. Piłkarskiej 8. Oba spotkania będą transmitowane na żywo w aplikacji PilotWP.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę