Tomasz Gajda pozostaje w Polonii Bytom na kolejne dwa lata!

Na taką wiadomość czekali kibice Niebiesko-Czerwonych z utęsknieniem. Jeden z czołowych graczy Polonii Bytom w tym sezonie, 28-letni pomocnik Tomasz Gajda przedłużył swój kontrakt z klubem do 30 czerwca 2026 roku!

Tomasz Gajda zawodnikiem Królowej Śląska został latem 2022 roku, trafiając do klubu dwukrotnego mistrza Polski z MKS-u Kluczbork. Kreatywny pomocnik z marszu stał się jednym z podstawowych zawodników naszej drużyny. W zakończonym powrotem na szczebel centralny sezonem 2022/2023, reprezentował Polonię Bytom w 33. meczach, zdobywając w nich 6 bramek, a także notując 5 asyst. Również i obecny sezon Tomasz Gajda rozpoczął jako jeden z liderów drużyny. Na półmetku rozgrywek 2. ligi ma na swoim koncie 3 bramki oraz 4 asysty. Jesteśmy pewni, że podczas ligowej wiosny współczynnik trafień oraz asyst sympatycznego zawodnika będzie jeszcze bardziej okazalszy.

– Bardzo się cieszę, że umowa z klubem została przedłużona i przez kolejne 2,5 roku będę reprezentował barwy Królowej Śląska. Oczywiście jest to dla mnie również mobilizacja do dalszej pracy, ponieważ zależy mi na tym, aby drużyna w tym okresie osiągnęła najlepszy możliwy wynik sportowy – powiedział Tomasz Gajda po parafowaniu nowej umowy z Klubem.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920