Tym razem SUPERBET przesadził!

Kolejna kumulacja w Super Game Jackpot stała się faktem. W poprzedniej rundzie jeden z graczy o mały włos nie zgarnął 100 000 złotych. Prawdopodobnie Kacper Tobiasz i Mikael Ishak, to nie są teraz jego ulubieni piłkarze. Ale to nie wszystko! Do puli wynoszącej aktualnie 150 000 złotych, trafia potężne Super Mini skonstruowane w popularnym programie TV. Wow!

Miniona runda Super Game Jackpot była emocjonująca dla wielu graczy, ale największa ekscytacja panowała w domach dwóch graczy, którzy przed meczem Legia – Lech mieli trafione 4 na 5 poprawnych wyników. Jeden z pozostających w grze typował minimalne zwycięstwo „Wojskowych” (2:1), a drugi pewne wyjazdowe zwycięstwo  „Kolejorza” (0:2). Tak, to ten moment w którym należy przypomnieć sobie co wydarzyło się w 90 minucie hitowego starcia 11 kolejki Ekstraklasy. W ramach pocieszenia trafi do tego pechowca 1670 złotych w ramach nagrody za 4 poprawnie wytypowane wyniki. Też fajnie!

Takim sposobem w trwającej rundzie Super Game Jackpot mamy pulę nagród wynoszącą 150 000 złotych. Gdyby tego było mało, to do puli wjechał (dosłownie) także „Cwaniak”, czyli Mini zbudowane przez Grzegorza Dudę w programie TVN Turbo. Prawdziwy, blisko 200-konny, błękitny potwór, motoryzacyjna gratka i … bohater kolejnej produkcji filmowej. Jeśli chcecie zobaczyć swoją potencjalną nagrodę, to bierze on udział w formacie „Super Jazda”, który zakłady bukmacherskie Superbet realizują na swoim kanale YouTube. W pierwszych dwóch odcinkach gośćmi byli – dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki oraz dwaj popularni Youtuberzy – „Qesek” i „Duży w maluchu”. Warto subskrybować kanał bukmachera, ponieważ już wkrótce do tej zacnej grupy dołączą także Jerzy Dudek, Natalia „Natsu” Kaczmarczyk i Marcelina Zawadzka.

Nagrania dwóch pierwszy odcinków „Super Jazdy” znaleźć można na kanale YouTube Superbet.

Typy na Super Game Jackpot oddasz całkowicie za darmo na www.superbet.pl i w aplikacji mobilnej Superbet. Przyda się pośpiech. W przypadku więcej niż jednego, poprawnego zestawu typów na najbliższą kolejkę Ekstraklasy, Mini trafi do szybszego z Was.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę