Udział publiczności na meczach Polonii Bytom – informacje organizacyjne

Na mocy rządowego rozporządzenia, w miniony weekend kibice piłkarscy powrócili na stadiony swoich zespołów.

W dniach 15-28 maja na meczach piłkarskich może przebywać 25% publiki wedle pojemności obiektu a od 29 maja 50% publiki, również w halach i zamkniętych obiektach sportowych.

Polonia Bytom w tym okresie rozegra 4 mecze ligowe w roli gospodarza.

22.05.2021 – Zagłębie II Lubin

26.05.2021 – Foto-Higiena Gać

02.06.2021 – Rekord Bielsko-Biała

12.06.2021 – KS ROW Rybnik

Najbliższe starcie z Zagłębiem II Lubin odbędzie się w sobotę 22 maja o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Frycza Modrzewskiego w Bytomiu z udziałem publiczności. Do sprzedaży zostanie przeznaczonych 25% miejsc obiektu w Szombierkach:

125 – sektor kibicowski

80 – sektor rodzinny 

Przedsprzedaż wejściówek na mecz z Zagłębiem II Lubin rozpocznie się w środę 19 maja w siedzibie Stowarzyszenia SKK PB przy ul. Kolejowej 6 oraz w sekretariacie Klubu przy ul. Kolejowej 2A (pok. 213). O starcie oraz godzinach sprzedaży poinformujemy w osobnej wiadomości.

Przewidujemy sprzedaż następujących rodzajów wejściówek:

Sektor kibicowski:

bilet normalny  – 15 zł

Sektor rodzinny:

bilet normalny  – 15 zł

Pierwszeństwo zakupu podczas przedsprzedaży wejściówek na najbliższe mecze będą miały osoby, które zakupiły karnet na rundę wiosenną w 2020 roku. 

WAŻNE

Niestety nie na wszystkich spotkaniach, mimo obowiązującego rozporządzenia, będą mogli zasiąść kibice. Wynika to z dostępności obiektu zespołu Szombierki Bytom, który ma pierwszeństwo gry na własnym obiekcie. W dniach 26 maja oraz 2 czerwca (2x środa) Szombierki Bytom rozgrywają mecze w roli gospodarza, co uniemożliwia Polonii rozegranie spotkań przy ul. Frycza Modrzewskiego. Obydwa spotkania we wspomnianych terminach, rozegrane zostaną bez udziału publiczności na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka.

O spotkaniu zaplanowanym na 12 czerwca z KS ROW Rybnik poinformujemy w osobnym komunikacie. Czynimy starania, by to spotkanie odbyło się z udziałem sympatyków bytomskiego Klubu.

Wytyczne ze strony Rządu Rzeczypospolitej, a także Związków Piłki Nożnej zobowiązują nas do przestrzegania następujących zasad:

-bramy stadionowe otwarte zostaną godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Prosimy o ustawianie się w kolejkach do wejścia zachowując co najmniej 1,5-metrowy odstęp

-przed wejściem na obiekt każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest poddać się dezynfekcji rąk

-na organizowane przez klub spotkania ligowe nie będzie możliwości wnoszenia bagażu podręcznego oraz plecaków

-każdy uczestnik biorący udział w imprezie w charakterze widza, wchodząc na stadion z własnej woli, potwierdza, że akceptuje i jest świadomy ryzyka, związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 i zrzeka się ewentualnych roszczeń w stosunku do Organizatora z tego tytułu.

Prosimy wszystkich kibiców o dokładne zapoznanie się z powyższymi wytycznymi, a także przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa w tym także zasad sanitarnych. Do zobaczenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę