Unia Turza Sląska jutrzejszym rywalem niebiesko-czerwonych w kolejnej grze kontrolnej. 16 lutego godzina 11:00 boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej 1.

Ufff. Uporaliśmy się z awarią naszej strony internetowej, przez co nie mogliśmy być z wami na bieżąco przez kilka ostatnich dni, ale najważniejsze, że już wracamy do “żywych”. Ominął nas środowy sparing z Pniówkiem Pawłowice, który niebiesko-czerwoni wygrali pewnie i wysoko aż 5:1 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Marcin Lachowski, Dominik Budzik, Mariusz Fornalczyk, Piotr Makowski oraz Norbert Bębenek. Już jutro podopieczni trenera Marcina Domagały rozegrają kolejną grę towarzyską. Tym razem do Bytomia zawita Unia Turza Śląska. Spotkanie  rozpocznie się o godzinie 11:00, a rozgrywane będzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej 1. 

 

Przed kilkoma dniami nasi zawodnicy rozegrali kolejną grę towarzyską, w której pewnie pokonali zespół z Pawłowic. Niebiesko-czerwoni imponowali dobrym przygotowaniem motorycznym, a także dobrą i zespołową grą. Na słowa uznania zasłużyli także młodzi zawodnicy, którzy coraz mocniej pukają do kadry pierwszego zespołu Polonii Bytom. 16-letni Mariusz Fornalczyk strzelił w środę swoją pierwszą bramkę w dorosłej piłce, Kamil Skrzypiński kolejny raz pokazał, że wcale nie odstaje umiejętnościami od starszego brata – Dawida, a Szymon Lewicki, który ostatnie miesiące spędził trenując w Akademii, zaliczył bardzo dobre 45 minut spotkania.

Jutrzejszym przeciwnikiem niebiesko-czerwonych będzie zespół występujący na co dzień w Katowickiej klasie Okręgowej. Unia Turza Śląska w ligowych rozgrywkach zajmuje obecnie pozycję wicelidera rozgrywek, tracąc zaledwie dwa oczka do Odry Wodzisław Śląski, która przewodzi ligowej stawce. Drużynę z Turzy prowadzi dobrze znany z występów między innymi w Ruchu Chorzów Marcin Malinowski, który obowiązki trenera łączy z aktywną grą w barwach Unii. Zresztą w zespole naszych jutrzejszych przeciwników możemy znaleźć więcej ciekawych i dobrze znanych nam wszystkim twarzy. Dariusz Pawlusiński, Kamil Kosteczki czy też Dawid Hanzel to gracze, którzy już nie raz walczyli na boisku przeciwko naszej drużynie.

Jutrzejsza gra kontrolna rozegrana zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej 1. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy.

 

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę