W niedzielę Polonia Bytom zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola.

W NIEDZIELĘ O GODZINIE 14:00, POLONIA BYTOM ZMIERZY SIĘ ZE STALĄ STALOWA WOLA W SPOTKANIU 16. KOLEJKI ROZGRYWEK II LIGI.

W niedziele 06.11.2016r. Polonia Bytom zagra na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Będzie to kolejna walka o punkty, bo Polonia nie poddaje się i za wszelką cenę chce wyjść ze strefy spadkowej.

Do składu powrócił wychowanek Dawid Skrzypiński po kilku miesięcznej przerwie w grze oraz Peter Janosik, który pauzował w dwóch ostatnich meczach z powodu kary za czerwoną kartkę w meczu z Olimpią Zambrów. „Stalówka”, znajduje się w tabeli na 11. pozycji, czyli o pięć lokat wyżej niż Polonia. Podopieczni Andrzeja Kasiaka, zgromadzili do tej pory 17 punktów. Na ten dorobek składa się 11 punktów zdobytych na własnym stadionie oraz 6 na obiektach innych drużyn. W ostatniej kolejce zespół ze Stalowej zremisował w ostatnim spotkaniu wyjazdowym z ROW Rybnikiem 1:1
Polonia Bytom do tej pory zanotowała w meczach wyjazdowych pięć porażek i trzy wygrane. Tydzień temu bytomianie na wyjeździe przegrali z Rakowem Częstochowa 1:0. W sezonie 2015/2016 prowadzony wówczas przez Jaromira Wieprzęcia zespół „Stalówki” zremisował w Bytomiu 1-1, a u siebie przegrał z Polonia Bytom 2-3.

Jesteśmy z Wami Panowie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę