W środę startuje sprzedaż biletów na mecz z ŁKS-em II Łódź

W środę o godzinie 17:00 wystartuje sprzedaż biletów online na kolejny mecz ligowy przy ul. Piłkarskiej 8. 17 września w niedzielę, o godzinie 15:00, Polonia Bytom podejmie ŁKS II Łódź.

Podopieczni trenera Adama Burka koncentrują się poniedziałkowym starciu z Wisłą Puławy, jednak my już wybiegamy w przyszłość, uruchamiając sprzedaż biletów na mecz w ramach 9. kolejki. Do Bytomia przyjedzie aktualny wicelider rozgrywek a spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, co potwierdza kolejna już transmisja w TVP Sport z udziałem bytomskiej drużyny.

Start sprzedaży online

Punktualnie o godzinie 17:00, w systemie https://bilety.poloniabytom.com.pl/ będzie można kupić wejściówki na kolejny domowy mecz. Do sprzedaży trafią sektory A2, B, C1 oraz C2. Sektor A1 przeznaczony jest dla wychowanków akademii piłkarskiej i pozostałe wolne miejsca w tym obszarze trafią do puli sprzedaży w przyszłym tygodniu.

Przedsprzedaż stacjonarna 

Kasa biletowa przy ul. Piłkarskiej czynna będzie:

  • we wtorek 12 września w godzinach 16:00-19:00.

Kolejne terminy otwarcia kasy biletowej przy ul. Piłkarskiej podane zostaną wraz z postępem sprzedaży biletów. Do sprzedaży stacjonarnej trafi odrębna pula biletów na sektory A2, B oraz C1 (łącznie 150 wejściówek) + pozostałe dostępne miejsca ze sprzedaży online (jeśli nie zostaną wcześniej wyprzedane).

Jeśli we wtorek 12 września bilety zostaną wyprzedane, w kolejnych dniach kasa biletowa będzie czynna tylko dla wychowanków akademii odbierających bilety na sektor A1.

Dzień meczowy – pobierz duplikat biletu w wersji papierowej

Kasa biletowa w dniu meczu czynna będzie na 2h przed rozpoczęciem meczu (13:00). Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Do zobaczenia na Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę