WIDEO: Skróty i wypowiedzi po sparingach z Sandecją i Podhalem

Do wznowienia rozgrywek ligowych pozostało coraz mniej czasu. Za Niebiesko-Czerwonymi kolejne dwa mecze kontrolne, w których podzielona na dwie drużyny Polonii Bytom mierzyły się z Sandecją Nowy Sącz oraz Podhalem Nowy Targ.

Do dwóch meczów z Sandecją w ramach rozgrywek 2. ligi doszło również spotkanie kontrolne przy Piłkarskiej 8. W sobotnie przedpołudnie podopieczni trenera Łukasza Tomczyka mimo szybko straconej bramki zdołali odwrócić losy meczu i pokonać reprezentanta Małopolski. Skrót z tego spotkania oraz rozmowa z trenerem asystentem Niebiesko-Czerwonych Dawidem Mrozem do zobaczenia poniżej.

Przy nieco gorszych warunkach atmosferycznych przyszło Polonistom rozgrywać drugi tego dnia sparing. Rywalem było trzecioligowe Podhale Nowy Targ. Gospodarze po pierwszej połowie prowadzi dzięki bramce Patryka Stefańskiego, jednak w drugiej połowie goście wyrównali stan meczu i druga sobotnia gra kontrolna zakończyła się remisem. Rozmowę ze strzelcem bramki dla naszej drużyny oraz meczowy skrót znajduje się już na naszym kanale PBTV na platformie YouTube.

 

  • Materiał ze sparingu z Sandecją Nowy Sącz

 

  • Materiał ze sparingu z Podhalem Nowy Targ

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę