Wielka Sobota z Polonią, czyli najważniejsze informacje organizacyjne przed sobotnim spotkaniem z Polonią Poraj.

Okres Świąt Wielkanocnych słynie z tego, że przy okazji święcenia świątecznych koszyczków, mamy okazję na zielonych murawach dopingować ligowych zawodników. Nie inaczej będzie i tym razem. W Wielką Sobotę o godzinie 13:00 niebiesko-czerwoni podejmować będą na stadionie miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego zespół Polonii Poraj. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi, przed sobotnim meczem na szczycie Haiz IV ligi grupy I. 

 

Najważniejszą informacją przed rozegraniem sobotniego spotkania jest decyzja, o zakończeniu sprzedaży karnetów na rundę wiosenną 2018/2019. Pragniemy poinformować, iż w trakcie kampanii karnetowej #WiosnaBędzieNasza, na sektor kibicowski sprzedanych zostało 450 karnetów. Zgodnie z Państwa sugestiami zdecydowaliśmy się zakończyć sprzedaż karnetów, jednocześnie wprowadzając do sprzedaży pulę biletów jednorazowych na sektor kibicowski. Liczba biletów jednorazowych jest mocno ograniczona. Ceny biletów jednorazowych prezentują się następująco:

 

  • Bilet jednorazowy ulgowy na sektor kibicowski – 7 zł 
  • Bilet jednorazowy normalny na sektor kibicowski – 12 zł 

 

Prowadzona jest także sprzedaż biletów jednorazowych na sektor rodzinny, na który ceny biletów są identyczny, jak na sektor kibicowski – 7 zł, 12 zł.  Bilety zakupić będzie można w kasie stadionowej obiektu przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 (od strony “Hali na Skarpie”) na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, a więc od godziny 11:00. Informujemy, że prowadzona jest także przedsprzedaż wejściówek na spotkania ligowe z udziałem naszej drużyny, która odbywa się w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 6 w poniedziałki, środy, a także piątki od godziny 18:00 do 20:00.

 

Dużą nowością w rundzie wiosennej jest otwarcie sektora rodzinnego, na który zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami, ale także osoby starsze, które pragną w spokoju oglądać boiskowe poczynania zawodników Polonii. Sektor rodzinny usytuowany jest naprzeciwko trybuny głównej. Wejście na sektor znajduje się z drugiej strony stadionu miejskiego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3. W okolicach sektora rodzinne znajduje się parking, na którym mogą Państwo pozostawić samochód. Przy bramie wejściowej na sektor rodzinny nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Przy okazji organizacji spotkań ligowych otwarta będzie jedna kasa stadionowa, która znajduje się przy wejściu głównym od strony „Hali na Skarpie”. Prosimy, o wcześniejsze zakupienie wejściówek, aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem spotkania. Gości honorowych oraz młodzież Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom prosimy o kierowanie się na sektor rodzinny. Osoby, które zaopatrzyły się w karnet na sektor kibicowski mają możliwość wstępu na sektor rodzinny jedynie jako opiekun swojego dziecka. Nie ma możliwości wstępu z karnetem rodzinnym na sektor kibicowski. 

 

Informujemy, iż od rundy wiosennej tracą ważność wszystkie lity tzw. VIP. Osoby, które do tej pory korzystały z darmowego wejścia na podstawie list znajdujących się na bramie głównej, prosimy o zakup karnetu lub pojedynczego biletu na dane spotkanie mistrzowskie z udziałem naszej drużyny.

Raz jeszcze powtarzamy, iż sprzedaż wejściówek w dniu meczu odbywać się będzie w kasie stadionowej, która mieści się przy bramie głównej od strony „Hali na Skarpie”. Kasa stadionowa otwarta będzie od godziny 11:00, natomiast bramy wejściowe otwarte będą od godziny 12:00.

 

Mamy nadzieję, iż spotkania w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 Haiz IV ligi z udziałem Polonii Bytom będzie wspólnie oglądać w miłej i przyjaznej atmosferze na sektorze rodzinnym, natomiast niebiesko-czerwoni fani na sektorze kibicowskim zgotują fantastyczną atmosferę, która poprowadzi naszych zawodników do zwycięstw.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę