Wielki powrót stał się faktem. Mariusz Przybylski po 10 latach powraca do Bytomia!

Media przez ostatnie kilka tygodni łączyły nazwisko Mariusza Przybylskiego z niebiesko-czerwonymi barwami. Nie sposób było ukryć przed kibicami informację o powrocie Mariusz Przybylskiego do Bytomia. Dziś w końcu możemy oficjalnie poinformować, że powrót Mariusza do Bytomia stał się faktem. 36-letni środkowy pomocnik, który w 2008 roku reprezentował nasze barwy, związał się z klubem rocznym kontraktem!

Mariusz Przybylski pochodzi z Częstochowy, gdzie mieszka do dzisiaj. Początek przygody Mariusza z piłką to występy w drużynie Rakowa Częstochowa. Wiosną 2008 roku Mariusz zamienił Raków na bytomską Polonię, w barwach której 25-krotnie wystąpił na boiskach ekstraklasy. W sezonie 2008/9 Przybylski występował już w Górniku Zabrze, w barwach którego rozegrał 133 spotkania strzelając 7 bramek na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. W sezonie 2017/18 Przybylski reprezentował III ligowe rezerwy zabrzańskiego Górnika.

Serdecznie witamy  Mariusza ponownie w drużynie dwukrotnego Mistrza Polski, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, a także samych udanych występów w ekipie prowadzonej przez trenera Marcina Domagałę.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę