Wiosną gramy razem z Superbet!

Oficjalny bukmacher bytomskiego Klubu przedłużył współpracę z Polonią Bytom i w rundzie rewanżowej Superbet nadal będzie wspierać Niebiesko-Czerwonych!

To już rok, odkąd ogłosiliśmy współpracę z jednym najdynamiczniej rozwijających się bukmacherów na polskim rynku. Nasza współpraca sukcesywnie nabiera rozpędu czego efektem jest nowy kontrakt, który zakłada nie tylko wspólne działania wizerunkowe, ale i wspólne akcje przygotowane dla kibiców.

W minionym roku popularność zyskuje także klubowa maskotka Olimpiok, która w aplikacji Superbet świetnie sobie radzi w ramach społeczności SuperSocial. Olimpiok dzieli się z fanami swoimi pomysłami na poszczególne wydarzenia i łatwo wejść z nim w interakcję. Aktywność w aplikacji i społeczności SuperSocial to jeden z fundamentów współpracy Polonii Bytom z Superbet i trudno się temu dziwić. Nie tak dawno aplikacja Superbet została uznana za najlepszą w Polsce podczas Gali Nagród Bukmacherskich za 2021 rok. Dzięki niej użytkownicy na żywo mogą komentować wydarzenia sportowe, rozmawiać z ambasadorami marki (w tym z Olimpiokiem) i dzielić się swoimi typami w specjalnych betting roomsach. Na wspomnianej gali, Superbet otrzymał jeszcze 2 statuetki: za najlepszy marketing oraz nagrodę użytkowników.

Zobacz: Dołącz do Olimpioka  w aplikacji Superbet

– Doceniamy pracę wykonaną przez Klub w ostatnim roku i po prostu wierzymy w plan, który realizują władze Polonii, dlatego bez żadnych wątpliwości zdecydowaliśmy się na podpisanie kolejnej umowy. Korzystając z okazji dodam, że już 1 marca startujemy z zupełnie nowym produktem związanym z naszą ofertą, dedykowanym między innymi kibicom Polonii, który z pewnością przybliży nas do siebie jeszcze bardziej. Szczegóły już wkrótce. – powiedział Adam LamentowiczPrezes Superbet.

Nie tak dawno braliśmy udział w świątecznym spocie naszego Sponsora, w którym można było zobaczyć ambasadorów marki (m.in. Jan Błachowicz, Jerzy Dudek, Sławomir Peszko) oraz wszystkie kluby z naszego regionu, które Superbet sponsoruje (Górnik Zabrze, GKS Tychy, Ruch Chorzów). Ocenę szans ekspertów Superbet znajdziecie także przed każdym meczem w naszych zapowiedziach a w naszych sondach w instastories w dniu meczowym czekają kursy na poszczególny mecz.

Wiosna zapowiada się pod względem emocji sportowych pasjonująco. Cieszymy się, że Superbet nadal wspiera naszą społeczność a dalsza współpraca będzie owocowała kolejnymi akcjami skierowanymi do naszych kibiców czy wspólnym ubarwianiem dni meczowych.

Dziękujemy za ten rok i niezmiennie powtarzamy z myślą o rozgrywkach: RAZEM JESTEŚMY SUPER!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę