Wypowiedzi oraz skrót po meczu kontrolnym z Wisłą Kraków [WIDEO]

Wczorajsza sparingowa wygrana w Myślenicach z Wisłą Kraków była ważną częścią letnich przygotowań. Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami trenera zwycięskiej drużyny Polonii Bytom oraz strzelca pierwszego gola dla Niebiesko-Czerwonych, Tomasza Gajdy.

 

Komentarz meczowy pierwszego trenera Polonii Bytom, Adama Burka:

Tytułem wstępu, chciałbym podziękować Wiśle na czele z trenerami Sobolewskim i Zającem, za kolejny już sprawdzian w okresie przygotowawczym w doskonałych warunkach.

Świetne środowisko przygotowań dla obu ekip. Mecz miał wiele momentów, co najistotniejsze – to my kontrolowaliśmy każdy z jego momentów. Taki jest nasz cel, aby kontrolować chwilę gdy jesteśmy z piłką oraz gdy jesteśmy bez piłki. Bardzo wartościowa gra kontrolna. Sprawdzian z rywalem, który dysponuje wielką jakością indywidualną. Wisła Kraków to bezwzględny faworyt rozgrywek I ligi. Nasze zwycięstwo jest zasłużone, bo była w nas celowość i konsekwencja.

Budujemy się, nie mamy chwili do zmarnowania, zbliżamy się wielkimi krokami do startu meczów mistrzowskich. Takie chwile jak dziś, mają być paliwem dla nas wszystkich do jeszcze mądrzejszej i uważnej pracy na sobą. Mają również wzmacniać w nas wiarę, że pokonać możemy każdego, pod warunkiem, iż będziemy funkcjonować jak zdeterminowany taktycznie i mentalnie zespół.

 

Komentarz meczowy strzelca drugiego gola dla Polonii Bytom, Tomasza Gajdy:

Myślę, że ten sparing był bardzo wartościowym sprawdzianem dla naszej drużyny. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była naprawdę dobra. Panowała dobra organizacja gry w ofensywie jak i w defensywie, która pozwoliła nam stwarzać sytuacje bramkowe. Co nie udało się w pierwszej połowie, udało się w drugiej. Dwie strzelone bramki po przerwie oraz kontynuacja konsekwentnej gry pozwoliła pokonać bardzo dobrego sparingpartnera.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920