Z ROW-em Rybnik przy Frycza Modrzewskiego!

Oficjalnie: sobotni mecz Polonii Bytom z ROW-em Rybnik, w ramach 37. kolejki rozgrywek 3 Ligi, Grupy III, rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 o godzinie 17:00 z udziałem 25% dostępnych miejsc dla publiczności. 

9 czerwca w środę rusza przedsprzedaż biletów na mecz z ROW-em. Do sprzedaży zostanie przeznaczonych 25% miejsc obiektu w Szombierkach:

125 – sektor kibicowski

80 – sektor rodzinny 

Przedsprzedaż wejściówek prowadzona będzie w siedzibie Stowarzyszenia SKK PB przy ul. Kolejowej 6. Jak pokazał mecz z Zagłębiem II Lubin, zapotrzebowanie na wejściówki jest zdecydowanie większe niż ich dostępna ilość, dlatego wielce prawdopodobnym jest, że już dzisiaj bilety zostaną wyprzedane.

Przewidujemy sprzedaż następujących rodzajów wejściówek:

  • Sektor kibicowski:

bilet normalny  – 15 zł

  • Sektor rodzinny:

bilet normalny  – 15 zł

 Jedna osoba może zakupić maksymalnie 2 bilety.

Harmonogram przedsprzedaży:

Środa 19.05.2021:

  • Siedziba Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom, ul. Kolejowa 6, w godzinach 19:00-20:00

Piątek 21.05.2021: 

  • Siedziba Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom, ul. Kolejowa 6, w godzinach 19:00-20:00

WAŻNE: Dzieci do ukończenia 12 roku życia mogą wejść na mecz za darmo z pełnoprawnym opiekunem, mającym ważny bilet na mecz.

Wytyczne ze strony Rządu Rzeczypospolitej, a także Związków Piłki Nożnej zobowiązują nas do przestrzegania następujących zasad:

-bramy stadionowe otwarte zostaną godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Prosimy o ustawianie się w kolejkach do wejścia zachowując co najmniej 1,5-metrowy odstęp

-przed wejściem na obiekt każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest poddać się dezynfekcji rąk

-na organizowane przez klub spotkania ligowe nie będzie możliwości wnoszenia bagażu podręcznego oraz plecaków

-każdy uczestnik biorący udział w imprezie w charakterze widza, wchodząc na stadion z własnej woli, potwierdza, że akceptuje i jest świadomy ryzyka, związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 i zrzeka się ewentualnych roszczeń w stosunku do Organizatora z tego tytułu.

Prosimy wszystkich kibiców o dokładne zapoznanie się z powyższymi wytycznymi, a także przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa w tym także zasad sanitarnych. Do zobaczenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę