Zapowiedź meczu Polonia Bytom – Polonia Warszawa

W SOBOTĘ O GODZINIE 17:00, POLONIA BYTOM ZMIERZY SIĘ Z POLONIĄ WARSZAWA W SPOTKANIU 18. KOLEJKI ROZGRYWEK II LIGI.

W sobotę 19.11.2016r. Polonia Bytom zagra w roli gospodarza z Polonią Warszawa. Polonia nie zdobyła punktów w trzech kolejnych meczach, będzie to okazja do przełamania.

Polonia Warszawa znajduje się w tabeli na 14. pozycji, czyli o cztery lokaty wyżej niż Polonia. Podopieczni Igora Gołaszewskiego, zgromadzili do tej pory 17 punktów. Na ten dorobek składa się 14 punktów zdobytych na własnym stadionie oraz 3 na obiektach innych drużyn. W ostatniej kolejce zespół Polonii Warszawa przegrał w spotkaniu wyjazdowym z Rakowem Częstochowa 3:1, a u siebie wygrała z Kotwicą Kołobrzeg 2:0 tydzień wcześniej.


Polonia Bytom do tej pory zanotowała w meczach wyjazdowych pięć porażek i trzy wygrane. Tydzień temu bytomianie u siebie przegrali z Odrą Opole 1:0. W tym sezonie bytomianie mieli okazję spotkać się już z Polonią Warszawa na stadionie w Warszawie w ramach 1 kolejki rozgrywek II ligi 31 lipca br. I zwyciężali 3:0. Czy bytomianom uda się powtórzyć wynik na stadionie przy ul. Olimpijskiej? Wszyscy na to liczą.

Do boju Polonio!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę