Zapowiedź spotkania BS Polonia Bytom – AZS Częstochowa

Wielkie emocje czekają nas już w ten weekend w hali na Skarpie. Zawodnicy pod wodzą Mariusza Bacika podejmą AZS Częstochowa. Stawką spotkania jest dalsze liczenie się w stawce walczącej o play-offy. 

Patrząc przez pryzmat poprzedniego sezonu nasza sytuacja w lidze uległa sporemu odwróceniu. Rok temu Polonia miała pewne miejsce w play-offach, do których weszła z drugim wynikiem ligi. Aktualnie podopieczni Mariusza Bacika walczą o to, żeby zdobyć jak najlepszą pozycję w dolnej połowie tabeli. Dobre występy w ostatnich spotkaniach sezonu zasadniczego mogą być dla nas szansą na udział w play-offach.

Podobną presję mogą czuć goście z Częstochowy, którym punktowo jest blisko zarówno do play offów, jak i do dolnej części tabeli. W końcówce sezonu każdy zdobyty punkt w tabeli będzie na wagę złota. Pozytywną myślą napawa nas fakt, że pierwsze spotkanie tego sezonu wygraliśmy. W listopadzie pokonaliśmy AZS Częstochowa rezultatem 105:92. Naszym atutem z pewnością jest też gra przed własną publiką, na którą jak zawsze liczymy!

W sobotę 22 lutego o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich kibiców na Skarpę. Liczna frekwencja i mocny doping 6-stego zawodnika z pewnością pomogą naszym koszykarzom w walce z AZS-em!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920