Zmarł Eugeniusz Wyląg.

Dzisiejszej nocy w wieku 57 lat zmarł Eugeniusz Wyląg, a więc postać doskonale znana w środowisku związanym z niebiesko-czerwonymi barwami. 

Niestety dzisiaj rano dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 57 lat odszedł od nas Eugeniusz Wyląg. Eugeniusz Wyląg w swojej karierze trenerskiej prowadził takie kluby jak: Ruch Radzionków, Andaluzję Piekary Śląskie, a także ostatnio Silesię Michowice. Z Polonią związany był głównie z pracy z zespołem Młodej Ekstraklasy, z którą związał się w lipcu 2008 roku. W barwach Polonii w roli zawodnika występował w rozgrywkach I ligi.

Odszedł niezwykle oddany członek całej naszej niebiesko-czerwonej rodziny, człowiek bardzo ceniony oraz lubiany. Od lat współpracujący z Polonią Bytom.

Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy głębokiego i szczerego współczucia. Sobotnie starcie ligowe z udziałem naszego klubu zostanie poprzedzone minutą ciszy. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 15 marca o godzinie 11:00 w parafii Św. Michała Archanioła na Suchej Górze.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę