Zmiana miejsca rozgrywania spotkania 29 kolejki Haiz IV ligi – w niedzielę o godz. 18:00 gramy w Bytomiu z MKS Lędziny

BS Polonia Bytom Sp. z o.o. pragnie poinformować, że zmianie uległo miejsce rozgrywania spotkania 29 kolejki Haiz IV MKS Lędziny – BS Polonia Bytom. Pierwotnie mecz miał się odbyć w Lędzinach, jednak na wniosek MKS-u, ostatecznie spotkanie odbędzie się w niedzielę 3 czerwca o godz. 18:00 na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 w Bytomiu. Formalnym gospodarzem spotkania będzie MKS Lędziny.

Podobnie więc, jak i przy okazji organizacji poprzednich spotkań, kasy stadionowe w najbliższą niedzielę zostaną otwarte na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, czyli od godziny 16:00.

W związku z dużym zainteresowaniem możliwością zakupu biletu w kasie od ulicy Olimpijskiej, także i tym razem otwieramy przed Państwem możliwość nabycia wejściówki w ten sposób. W związku z tym:

UWAGA ! Pomiędzy godziną 16:00 a 17:00 sprzedaż biletów prowadzona będzie także w kasie od ul. Olimpijskiej.

Przypominamy, że cena biletu normalnego to 10 złotych, natomiast ceny biletów ulgowych to 5 złotych*, dzieci do 12 roku wchodzą na mecz za darmo.

*bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 12 do 18 roku życia oraz kobietom.

W związku z tym, że do zmiany miejsca rozgrywania spotkania doszło dosłownie w ostatniej chwili, prosimy wszystkich kibiców o udostępnianie informacji dot. niedzielnego spotkania, swoim najbliższym, rodzinom, sąsiadom, a także znajomym. Zapełnijmy w niedziele nasz stadion, pieczętując na boisku awans do baraży o III ligę. 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę