3,2,1… START! Ruszyła sprzedaż biletów na inaugurację przy P8!

Nadeszła chwila, na którą czekaliśmy ponad 5 lat! Ruszyła sprzedaż biletów na sobotni mecz 7. kolejki rozgrywek 2.ligi, w którym Polonia Bytom przy ul. Piłkarskiej 8, podejmie Pogoń Siedlce. 

Podział na sektory, ceny biletów, fazy sprzedaży – o tym pisaliśmy wczoraj TUTAJ.

Kupuj online – jest taniej i szybciej! Jak to zrobić?

Do Waszej dyspozycji oddajemy stronę bilety.poloniabytom.com.pl. To tutaj możecie kupić bilety bez wychodzenia z domu.  Jak założyć konto w systemie?

 1. Zarejestruj się na stronie bilety.poloniabytom.com.pl
 2. Wypełnij pola z danymi oznaczonymi * (e-mail, ustaw hasło, imię i nazwisko, PESEL, narodowość) – są one niezbędne do poprawnego kupowania biletów w systemie online,
 3. Im więcej danych spoza obowiązkowych wypełnisz, tym ciekawsze raporty dotyczące frekwencji i sprzedaży biletów będziemy mogli dla Ciebie przygotować. Zostawiając nam swój adres e-mail, jako pierwszy będziesz dowiadywał się o sprzedaży biletów na kolejne mecze.
 4. Odbierz mail aktywacyjny na swojej skrzynce e-mail.
 5. Gratulacje! Możesz kupić bilety!

Jak kupić bilet?

 1. Kliknij ,,kup bilet” w aktywny mecz w zakładce ,,w sprzedaży”.
 2. Spośród dostępnych sektorów wybierz ten, na którym chcesz obejrzeć mecz. Sektory A1 i A2 to sektory rodzinne, sektor B to trybuna centralna zadaszona, sektory C1 i C2 to sektory aktywnie dopingujących kibiców.
 3. Wybierz rząd i miejsce.
 4. Wypełnij dane osobowe, by pojawiły się kategorie biletów, które Tobie przysługują.
 5. Przejdź do płatności. Do Twojej dyspozycji jest system Przelewy24, w którym zapłacisz szybkim przelewem lub BLIK-iem.
 6. Po dokonaniu płatności na Twoim koncie w systemie pojawi się bilet. Możesz go bezpośrednio wydrukować lub wysłać na swój adres mailowy.
 7. Gotowe!

WAŻNE: Pamiętaj, by w dniu meczu mieć ze sobą wydrukowany bilet bądź posiadać go w wersji mobilnej, by czytnik mógł zweryfikować kod.

Nie otrzymałem linku aktywacyjnego

W panelu logowania kliknij opcję ,,Nie otrzymałem linku aktywacyjnego”. Wpisz ponownie swój adres e-mail i sprawdź swojego maila. W przypadku braku ponownej wiadomości, skontaktuj się z nami pod adresem bilety.bspb.pl.

Sprzedaż stacjonarna

Bilety będzie można kupić również stacjonarnie, w kasie obiektu przy ul. Piłkarskiej 8. Kasa czynna będzie w dniach:

 • 30.08 – w godzinach 9-11 oraz 16-19.
 • 31.08 – w godzinach 9-11 oraz 16-19.
 • 01.09 – w godzinach 9-11 oraz 16-19.

Pamiętaj, aby przy zakupie biletu mieć dowód osobisty oraz dane osób (wraz z peselem), dla których chcesz bilet kupić. Za bilet/y możesz zapłacić gotówką lub kartą. Jedna osoba może kupić maksymalnie 5 biletów (online i stacjonarnie).

Aktualnie dostępne w sprzedaży sektory: A2, B (wybrane miejsca), C1.

Druga faza sprzedaży uruchomiona zostanie w czwartek 31 sierpnia o godzinie 12:00 ze wszystkimi pozostałymi, dostępnymi miejscami i sektorami.

Czy w dniu meczu kupię bilety? 

Nie przewidujemy rezerwacji puli biletów na dzień meczowy. Biorąc pod uwagę zainteresowanie meczem, radzimy nie zwlekać z zakupem biletów do ostatniej chwili. Jeśli bilety dostępne będą w dniu meczu, kasy biletowe zostaną otwarte na 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Cennik

Bilety w przedsprzedaży są tańsze od tych, kupowanych w dniu meczu. Warto zaopatrzyć się w wejściówkę wcześniej, by uniknąć kolejki do kasy przed pierwszym gwizdkiem.

Pytania i reklamacje kieruj pod adresem: bilety@bspb.pl.

Do zobaczenia w sobotę!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę