8 lipca niebiesko-czerwoni powrócą do treningów i rozpoczną przygotowania do startu III ligi.

Sukces w postaci awansu do III ligi – to już za nami. W klubowych gabinetach ostatnie przygotowania do procesu licencyjnego, natomiast już dzisiaj wiemy, co czeka po powrocie z wakacji zawodników Polonii. 

 

Niebiesko-czerwoni przebywają aktualnie na urlopach, które potrwają do poniedziałku 8 lipca. Nasi zawodnicy jako jedni z ostatnich zakończyli ligowe zmagania, dlatego też będą mieli najmniej czasu na przygotowania do startu rozgrywek w III lidze. Planowy start rozgrywek III grupy III ligi to weekend 3 i 4 sierpnia. Wśród naszych przeciwników w III lidze znaleźć można takie drużny jak 14-krotny Mistrz Polski – Ruch Chorzów, ROW Rybnik, Rozwój Katowice, czy też rezerwy Miedzi Legnica, Zagłębia Lubin, czy też Śląska Wrocław. Poniżej przedstawiamy wykaz spotkań sparingowych, które nasi zawodnicy rozegrają w trakcie okresu przygotowawczego:

 

 

 

13 lipca godzina 11:00 (sobota): Polonia Bytom – Pniówek Pawłowice

17 lipca godzina 17:00 (środa): Polonia Bytom – Przemsza Siewierz

20 lipca godzina 11:00 (sobota): Polonia Bytom – Odra Wodzisław

24 lipca godzina 11:00 (środa): Polonia Bytom – ROW Rybnik

27 lipca godzina 11:00 (sobota): Polonia Bytom – pierwotnie w tym terminie nasz zespół miał się zmierzyć z Ruchem Radzionków, który ostatecznie wycofał się z udziału w grze kontrolnej. Trwa ustalanie przeciwnika.

3 – 4 sierpnia – planowane rozpoczęcie rozgrywek III ligi

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę