Adam Żak nie przedłuży umowy z Polonią Bytom

Wraz z kończącym się kontraktem naszego napastnika 31 grudnia 2020 roku, zaproponowaliśmy jego przedłużenie na nowych warunkach, jednak napastnik zdecydował, że chce spróbować swoich sił na szczeblu centralnym.
 
Adam zagrał w tym sezonie dla Polonii 17 spotkań, w czasie których zdobył 19 bramek. Życzymy powodzenia i być może do zobaczenia w przyszłości na piłkarskim szlaku.
 
Głos w tej sprawie zabrał również dyrektor sportowy Polonii, Tomasz Stefankiewicz: “Wraz z końcem rundy jesiennej zaproponowaliśmy Adamowi przedłużenie kontraktu na nowych warunkach, który miałby trwać 2,5 roku. Ustaliliśmy wspólnie, że 18 grudnia będzie datą ostateczną na podjęcie decyzji. W dniu dzisiejszym na spotkaniu, w którym uczestniczył również trener Rakoczy, zawodnik poinformował, że nie przedłuży kontraktu i zdecydował się opuścić Polonię Bytom. Adam nie ukrywał swoich ambicji i aspiracji do powrotu na pierwszoligowe boiska. Liczymy na to, że już podczas rundy wiosennej będziemy mogli podziwiać jego bramki na tym szczeblu rozgrywkowym. Adam przy Olimpijskiej zawsze będzie miał otwarte drzwi i nie wykluczamy, że w przyszłości być może jeszcze się zobaczymy. Liczyliśmy się z z taką możliwością od jakiegoś czasu, dlatego razem ze sztabem obserwowaliśmy zawodników, będących potencjalnymi następcami naszego napastnika, decyzje w tej sprawie zostaną podjęte do 11 stycznia.”

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę