Adrian Piekarski nowym obrońcą Polonii Bytom!

Nowy tydzień rozpoczynamy od prezentacji nowego zawodnika Polonii Bytom. Dwuletnim kontraktem z klubem dwukrotnego mistrza Polski związał się 25-letni obrońca, Adrian Piekarski!

 

Nasz najnowszy nabytek urodził się w 1998 w Suwałkach i to właśnie w barwach miejscowych Wigier rozpoczynał piłkarską karierę. W klubie z północno-wschodnich krańców Polski spędził łącznie 3,5 sezonu, reprezentując swój klub w 67. meczach na poziomie Fortuna 1. Ligi oraz eWinner 2. Ligi.

To właśnie na tym poziomie rozgrywkowym Adrian spędził w zespole Olimpii Elbląg ostatnie 2 lata, podczas których należał do podstawowych zawodników zespołu z północy kraju. W barwach Olimpii wystąpił w 63. meczach ligowych, wpisując się w zeszłym sezonie dwukrotnie na listę strzelców. Na poziomie 2. Ligi występował także w drużynie Bytovii Bytów (10 występów) w sezonie 2019/2020.

Naszego nowego zawodnika cechuje na boisku waleczność, skuteczna gra w formacji obronnej oraz gra głową zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

 

Komentarz Adriana Piekarskiego po transferze do Polonii Bytom:

Cieszę się, że dołączyłem do zespołu z tradycjami i liczną rzeszą kibiców. Jestem zadowolony z przyjazdu do Bytomia i zrobię wszystko, żeby obrona Polonii była szczelna i skuteczna.

 

My również mamy taką nadzieję, dlatego witamy serdeczne Adriana w Polonii i życzymy mu samych udanych spotkań w barwach nowej drużyny!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę