Akademia BS Polonia Bytom: zaczynamy sezon!

Dzisiejszym meczem trampkarzy z Rozwojem Katowice w ramach I ligi wojewódzkiej C1 (rocznik 2005) zainaugurowany zostanie sezon ligowy drużyn Akademii BS Polonii Bytom.

Mecz BS Polonii z Rozwojem rozpocznie się dziś, tj. w piątek, o godz. 19:00 na sztucznym boisku przy ul. Piłkarskiej. W starszych rocznikach naszej Akademii nie ma już drużyny sklasyfikowanej wyżej niż trampkarze, których czekają zmagania w pierwszej lidze wojewódzkiej C1. Rywalami Niebiesko-Czerwonych prócz Rozwoju będą m.in. Górnik Zabrze czy Raków Częstochowa.

Można powiedzieć, że zaczynamy meczem z najwyższej półki. Pierwsza liga śląska jest bardzo mocna. Z Rozwojem spodziewam się bardzo ciekawego widowiska. Przepracowaliśmy okres przygotowawczy, dlatego nie możemy już doczekać się pierwszego spotkania. Cele stawiamy przed sobą bardzo ambitne, czujemy się pewnie, ale na szersze wnioski przyjdzie czas po kilku kolejkach. Jedno jest pewne: Polonia Bytom chce wygrywać zawsze, dlatego w każdym kolejnym meczu będziemy się starać o trzy punkty – mówi Wojciech Mróz, trener trampkarzy Akademii BS Polonii Bytom.

Sezon tempa zacznie nabierać dopiero w kolejnym tygodniu. Wtedy to o ligowe punkty walczyć będą nasze drużyny:
– z I ligi wojewódzkiej D1 (rocznik 2007), podejmą Żywiecką APN
– z II ligi wojewódzkiej C2 (rocznik 2006), podejmą Skrę Częstochowa
– z III ligi wojewódzkiej B1 (rocznik 2003/04), pojadą do Tarnowskich Gór
– z II ligi wojewódzkiej A1 (rocznik 2002/02), zagrają na wyjeździe ze Stradomem Częstochowa.

Druga kolejka czeka też w przyszłym tygodniu trampkarzy. W piątek 23 sierpnia podopieczni Wojciecha Mroza zmierzą się w Bytomiu z Rakowem Częstochowa. Ale najpierw starcie z Rozwojem!

Powodzenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę