Akademia BS Polonii Bytom: młodzicy zaczęli od remisu

Remisem 1:1 zakończył się środowy mecz młodzików Akademii BS Polonii Bytom z zespołem Żywieckiej Akademii Piłki Nożnej w ramach 1. kolejki I ligi wojewódzkiej (rocznik 2007).

Spotkanie rozegrane przed południem na sztucznym boisku przy ul. Piłkarskiej lepiej zaczęli goście, którzy po kwadransie objęli prowadzenie. Niebiesko-Czerwoni wyrównali w drugiej połowie, kiedy to Fabian Lefanczyk sfinalizował dośrodkowanie Kamila Siudaka z lewej flanki.

Jesteśmy zadowoleni z gry, ale nie do końca z wyniku. Byliśmy bardzo nieskuteczni i dlatego choć przeciwnik zagroził nam dosłownie dwa razy, zdobywamy tylko punkt. Czujemy duży niedosyt z powodu zmarnowania tak wielu sytuacji, które sobie wypracowaliśmy – podsumował trener Piotr Konieczny.

Młodzicy w przyszłym tygodniu rozegrają aż dwa mecze. W środę zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Katowice, a w niedzielę podejmą Fortecę Świerklany.

I LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW D1 (2007)
BS Polonia Bytom – Żywiecka APN 1:1 (0:1)
0:1 – 15 min
1:1 – Lefanczyk, 45 min
BS Polonia: Fluder – Streicher, Imiołczyk, B. Konieczny, Pasternak, Spendel, Lefanczyk, Bajerkiewicz, Siudak oraz Miller.
Trener Piotr KONIECZNY.
Grano 2×30 minut

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę