Akademia gra (zapowiedź kolejki)

Kolejny pracowity weekend drużyn naszej akademii. Zapraszamy na zapowiedź!

O 9.30  w sobotę zespół młodzików w ramach I ligi wojewódzkiej podejmie na własnym stadionie BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Bielszczanie w ligowej tabeli znajdują się o “punkcik” przed Polonią, więc szykuje się niezwykle zacięte widowisko. Bytomianie odnieśli przed tygodniem pierwsze zwycięstwo w sezonie i z pewnością ponownie będą chcieli solidnie zapunktować. Po tym spotkaniu na bytomskim obiekcie mecz trampkarzy młodszych z Rakowem Częstochowa, a więc liderem tabeli II ligi wojewódzkiej i jedynym niepokonanym zespołem w stawce.  O godzinie 11 w Ząbkowicach na boisko wybiegną opromienieni zwycięstwem nad Ruchem Radzionków juniorzy Polonii Bytom. Podopieczni duetu trenerskiego Aleksander Mużyłowski – Tomasz Włoka postarają się utrzymać status niepokonanych po szóstej kolejce. W sobotę swoje turnieje rozegrają nasze żaki. Drużyna z rocznika 2011 będzie gospodarzem imprezy (rywalami będą ekipy: LKS Sokół Orzech, APN Olimpia Piekary Śląskie oraz UKS Ruch Radzionków), podobnie jak zespół z rocznika 2012, który będzie gościć drużyny ze Strzybnicy oraz Radzionkowa, a  drugi zespół  żaków F2 zagra na Szombierkach z TS-em i GKS-em Rozbark.

W niedzielę młodzi “Poloniści” z kategorii orlika młodszego, liderzy tabeli mający po 4 kolejkach komplet zwycięstw, zagrają na wyjeździe w Tarnowskich Górach. Spotkanie wyjazdowe czeka również młodzików młodszych, mających w planach mecz w Pyskowicach.

Szlagierem kolejki będzie rywalizacji Rozwoju Katowice z BS Polonią Bytom w I lidze wojewódzkiej trampkarzy. Niebiesko-czerwoni do trzeciego w ligowej tabeli zespołu ze stolicy Górnego Śląska tracą jedno “oczko” i niedzielny pojedynek zapowiada się wyśmienicie. W niedzielę jeszcze przed własną publicznością przeciwko JSS Silesia II Piekary Śląskie zagra drugi zespół orlików.

Zakończenie kolejki w poniedziałek. W IV ligach okręgowych zagrają młodzicy (o godz. 18 domowe spotkanie zGKS-em Rozbark) oraz orlicy (wyjazd do UKS AP Champions Tarnowskie Góry), którzy rozegrają mecz o pierwszą lokatę w tabeli.

Harmonogram spotkań:

sobota (28.09)

g. 9. 30 I LW młodzików (D1 2007)

BS Polonia Bytom – BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

g. 11 II LW juniorów (A1 2001/02)

Unia Ząbkowice – BS Polonia Bytom

 

g. 11 II LW trampkarzy młodszych (C2 2006)

BS Polonia Bytom – RKS Raków Częstochowa

 

Żak (F1 2011)

Turniej organizowany przez BS Polonię Bytom

 

Żak (F2 A 2012)

Turniej organizowany przez BS Polonię Bytom

 

Żak (F2 B 2012)

Turniej organizowany przez TS Szombierki Bytom

 

niedziela (29.09)

g. 11 III LW młodzików młodszych (D2 2008)

Akademia Pyskowice – BS Polonia Bytom

 

g. 11.30 gr. Bytom orlików młodszych (E2 2010)

Gwarek II Tarnowskie Góry – BS Polonia Bytom

 

g. 13.30 I LW trampkarzy (C1 2005)

Rozwój Katowice – BS Polonia Bytom

 

g. 15 V LO orlików (E1 2009)

BS Polonia Bytom – JSS Silesia II Piekary Śląskie

 

poniedziałek (30.09)

g. 18 IV LO młodzików (D1 2007/08)

BS Polonia Bytom – GKS Rozbark

 

g. 18.30 IV LO orlików (E1 2009)

AP Champions Tarnowskie Góry – BS Polonia Bytom

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę