Akademia Piłkarska prowadzi nabór do nowych grup

Wraz ze startem roku szkolnego 2021/2022, ofertę znacząco wzbogaciła Akademia Piłkarska Polonii Bytom. 

Na co dzień Akademia Piłkarska Polonii Bytom, może poszczycić się liczbą blisko 300 wychowanków, co przekłada się na 12 grup dziecięcych i młodzieżowych. Za pośrednictwem kanałów społecznościowym akademii, na bieżąco informujemy Was o postępach i wynikach poszczególnych roczników a także coraz częściej przybliżamy codzienne treningi.

Wraz ze startem nowego roku szkolnego, akademia bytomian rozwija swoją działalność. W nowej odsłonie startuje akademia przedszkolaka dla dzieci z roczników 2015, 2016, 2017 i młodszych. Akademia Przedszkolaka to kapitalna forma uprawiania sportu już od najmłodszych lat poprzez zabawę. Podopieczni otrzymują dwie jednostki treningowe w tygodniu oraz dodatkowo zajęcia judo lub autorski program ,,motoryka dla smyka” na przemian.

Więcej o akademii przedszkolaka 

To jednak nie wszystko. Specjalnie z myślą o wszystkich zainteresowanych trenowaniem w Polonii Bytom przygotowaliśmy grupy, trenujące poza harmonogramem Szkół Mistrzostwa Sportowego. Odpowiadając na potrzeby bytomskiej młodzieży, która jest zainteresowana treningami piłki nożnej, postanowiliśmy otworzyć sekcje, które będą trenować w godzinach popołudniowych. Tak, aby godziny treningów nie kolidowały ze szkolnymi lekcjami.

Więcej o zajęciach pozaszkolnych 2012-2014

Dołączając do grup pozaszkolnych, otrzymujecie m.in. 2 treningi tygodniowo, starter pack w cenie wpisowego i absolutną gwarancję dobrej zabawy, połączonej z umiejętnym szkoleniem naszej kadry trenerskiej.

Mało? Akademia nadal prowadzi nabór do rocznika 2008 a więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Zachęcamy do śledzenia codziennego życia naszych wychowanków a rodziców zainteresowanych dołączeniem do niebiesko-czerwonej rodziny już teraz zapraszamy do kontaktu: 

📞 509 343 346
☎️ 32 288 08 88
📧 akademia@bspb.pl

Facebook Akademii 

Oficjalna strona Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę