Arena wspiera Polonię wiosną!

Arena wspiera Polonię i po raz kolejny została sponsorem bytomskiego Klubu, tym razem w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021. 

Arena Sport Pub&Bistro to lokal znajdujący się w Bytomiu na Rynku pod numerem 12. W ofercie Areny możecie znaleźć m.in. przepyszne koktajle, szeroką gamę napojów oraz pyszne przekąski. To miejsce z niezwykłym klimatem i sportową aranżacją wnętrza, dzięki któremu możesz poczuć atmosferę sportowej rywalizacji już od samego wejścia.

To nie jest łatwy czas dla branży gastronomicznej. Arena od późnej jesieni pozostaje dla Was zamknięta, dlatego tym bardziej cenimy sobie wsparcie Polonii w obecnych rozgrywkach i dziękujemy za ponowne zaufanie. Już teraz możemy Was zapewnić, że jeśli tylko przepisy pozwolą na ponowne otwarcie, Arena Sport Pub&Bistro dołączy do aplikacji Polonii Bytom i będziemy Was gorąco zachęcali, żebyście to właśnie tam spędzali czas wolny ze znajomymi.

W ramach współpracy logotyp Sponsora pojawi się na odwrocie koszulek meczowych Polonii Bytom, pod numerem zawodnika. Jeśli sytuacja epidemiczna w kraju pozwoli nam na wspólne działania, w social mediach będziecie mogli wypatrywać wspólnych kampanii z naszym Sponsorem.

Witamy na pokładzie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę