Bądź na bieżąco i wspieraj klub dzięki aplikacji mobilnej Polonii Bytom

Minęło już ponad osiem miesięcy od premiera oficjalnej aplikacji Polonii Bytom. Przypomnijmy warto pobrać jest ją na swój telefon i wspólnie przyczyniać się do rozwoju Klubu

Inauguracja tego innowacyjnego kanału komunikacji z kibicami miała miejsce 26 listopada 2020 roku. Od tego czasu o jej zaletach oraz możliwościach mogło przekonać się prawie 1500 kibiców, którzy zdecydowali się na instalację aplikacji na swoim telefonie.

Realne wsparcie działania klubu

Główną ideą aplikacji jest realizowanie celów, które pomagają nam wspólnie spełniać marzenia i rozwijać Klub. Do tej pory pomyślnie ukończyliśmy dwa cele o łącznej wartości 5500zł. W jaki sposób można pomóc? Wystarczy robić zakupy w punktach, które są naszymi Partnerami. Część wydanej kwoty zostanie przeznaczona na konkretne cele związane z działalnością Klubu, bądź naszej Akademii. Co ważne, nic Cię to nie kosztuje, konkretny procent zwrotki ustala współpracujący z nami Partner.

Poza zakupami możecie też w prosty sposób dokonać wpłaty, który przybliży nas do osiągnięciu danego celu. Taka możliwość kryje się w podstronie “Datki”.

POBIERZ APLIKACJĘ – APLIKACJA

Kompleksowe centrum informacji o drużynie

Aplikacja to miejsce, w którym pojawiają się wszelkie informacje związane z działalnością klubu. W jednym miejscu znajdziesz ligową tabelę, terminarz, kadrę, wywiady, zapowiedzi i relacje meczowe. Jest to także kanał komunikacji dla osób, które chcą być poinformowane o ważnych zdarzeniach i informacjach jako pierwsze, wiele informacji pojawia się tutaj z wyprzedzeniem. Kolejną olbrzymią zaletą są unikatowe treści, dostępne ekskluzywnie wyłącznie dla użytkowników aplikacji.

Miejsce dyskusji

W podstronie tablica kibice mają możliwość dyskutowania ze sobą, wymieniania się spostrzeżeniami czy udostępniania treści multimedialnych takich jak zdjęcia/video/linki do stron zewnętrznych.

Kompleksowe wytłumaczenie działania aplikacji znajdziecie w artykule opublikowanym w dniu premiery aplikacji – Więcej o aplikacji.

Podsumujmy największe zalety aplikacji:

  • Kompleksowe centrum informacji o drużynie
  • Miejsce dyskusji dla kibiców
  • Aktywne wspieranie klubu, poprzez robienie zakupów
  • Szybszy dostęp do publikowanych treści
  • Ekskluzywne treści, dostępne wyłącznie w aplikacji.

Zachęcamy wszystkich do pobrania aplikacji i wspólnego rozwoju Polonii Bytom, bo #razemmozemywiecej.

POBIERZ APLIKACJĘ – APLIKACJA

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę