Bezbramkowy remis w meczu z rezerwami Zagłębia Lubin. Polonia Bytom – Zagłębie II Lubin 0:0

W ostatnim ligowym spotkaniu w 2019 roku przed własną publicznością niebiesko-czerwoni bezbramkowo zremisowali z rezerwami Zagłębia Lubin 0:0. W pierwszej połowie minimalną przewagę na boisku posiadali goście, którzy w 22 minucie otrzymali kontrowersyjny rzut karny, który na nasze szczęście świetnie wybronił Maciej Wierzbicki.  W drugiej połowie niebiesko-czerwoni przejęli inicjatywę, jednak strzały zarówno Matusiaka, jak i Koniecznego nie dały naszej drużynie upragnionych trzech oczek.

Polonia Bytom: Wierzbicki – Budzik, Radkiewicz, Bedronka, Belica, Czajkowski 70′ (Matusiak), Krzemień, Czernysz 80′ (Pośpiech), Lachowski 30′ (Konieczny), Żagiel 65′ (Fornalczyk Mariusz) – Stefański.