Bilety na ŁKS: kontynuacja sprzedaży stacjonarnej w czwartek i piątek

Bilety na niedzielny mecz 9. kolejki rozgrywek II ligi, w którym Polonia Bytom zmierzy się z ŁKS-em II Łódź, nadal są dostępne. 

Po pierwszym dniu przedsprzedaży stacjonarnej, w przewidzianej puli pozostało niespełna 100 biletów. Ponadto zakończyły się zapisy w akademii piłkarskiej na sektor A1 i reszta wolnych miejsc trafiła do otwartej sprzedaży.

W związku z tym dla pozostałej puli miejsc, przedsprzedaż prowadzona będzie w kasie biletowej przy ul. Piłkarskiej 8 w dniach:

  • czwartek 14 września – w godzinach 16:00-19:00,
  • piątek 15 września – w godzinach 9:00-11:00 oraz 16:00-19:00 (jeśli wcześniej bilety nie zostaną wyprzedane). 

Ponadto w wyżej wspomnianych terminach, wychowankowie akademii piłkarskiej wraz z opiekunami mogą odbierać zarezerwowane wejściówki na sektor A1.

Pozostałe wolne miejsca na sektor A1, dostępne są także online pod adresem bilety.poloniabytom.com.pl. 

Jeśli pula przewidziana tylko do przedsprzedaży stacjonarnej nie wyprzeda się do piątku 15 września, trafi ona ponownie do sprzedaży online oraz w przypadku dostępności, do kasy w dniu meczu.

Przypominamy, że przy zakupie biletu należy okazać ważny dokument potwierdzający tożsamość oraz w przypadku zakupu biletów dla rodziny lub znajomych, należy mieć dane takie jak: imię, nazwisko oraz pesel dla osób, którym bilety kupujemy. Jedna osoba może kupić maksymalnie 3 bilety.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem bilety@bspb.pl. 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920