BS Polonia Bytom – LKS Czaniec 21. kolejka Haiz IV ligi 22 kwietnia (niedziela) godzina 17:00 – Informacje organizacyjne

Za nami dwa wyjazdowe spotkania, z Bielska-Białej oraz Wodzisławia Śląskiego, nasi zawodnicy przywieźli do Bytomia łącznie cztery oczka. Tym razem pora na spotkanie przy naszej bytomskiej publiczności.

W najbliższą niedzielę 22 kwietnia na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 naszymi gośćmi będzie LKS Czaniec, czyli aktualny wicelider tabeli, który do podopiecznych Jacka Trzeciaka traci cztery punktu, mając jednak na koncie rozegrane jedno spotkanie więcej.

Ze względu na wysoką frekwencje przy okazji spotkania z Bełkiem, a także ze względu na rosnące zainteresowanie ze strony kibiców spotkaniami z udziałem Polonii Bytom, mamy przyjemność poinformować, że w niedzielę otwarta zostanie dodatkowa kasa od ulicy Piłkarskiej.

Kasy stadionowe zostaną otwarte w niedziele dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, czyli od godziny 15:00. Zachęcamy wszystkich kibiców do licznego uczestnictwa w tym ciekawie zapowiadającym się wydarzeniu. Nasi zawodnicy mają doskonałą okazję odskoczyć swoim rywalem na bezpieczną odległość punktową w tabeli rozgrywek Haiz IV ligi.

Przypominamy, że cena biletu normalnego to 10 złotych, natomiast ceny biletów ulgowych to 5 złotych*, dzieci do 12 roku wchodzą na mecz za darmo.

*bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 12 do 18 roku życia oraz kobietom.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę