BS Polonia Bytom – Zieloni Żarki – Informacje organizacyjne!

Przed nami spotkanie inauguracyjne sezonu 2018/19 rozgrywek Haiz IV ligi. Niebiesko-czerwoni ligowe boje rozpoczynają od drugiej kolejki, ponieważ starcie z Sarmacją Będzin decyzją Komisji Wydziału Gier Śląskiego ZPN zostało odwołane. Najważniejsza informacja dla kibiców Polonii Bytom jest taka, że w środę 15 sierpnia o godz. 17:00 podejmować będziemy Zielonych Żarki na Stadionie Miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3!

Start rozgrywek to wielka niewiadoma dla nas wszystkich, także organizatorów spotkania drugiej kolejki Haiz IV ligi. Ze względu na rozpoczynającą się modernizację obiektu przy ul. Olimpijskiej 2, przez najbliższe miesiące obiektem domowym dla niebiesko-czerwonych będzie Stadion Miejski przy ul. Frycza Modrzewskiego 3, na którym występuje także nasz lokalny przeciwnik, a więc Szombierki Bytom.

Spotkania domowe z udziałem Polonii Bytom na Stadionie Miejskim w sezonie 2018/19 będą miały charakter imprezy niemasowej. Ze względu na pojemność  obiektu, w kasach stadionowych przygotowanych dla Państwa będzie na tą chwilę 600 biletów. W najbliższą środę kasa stadionowa na Stadionie Miejskim otwarta będzie dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, a więc od godziny 15:00. Bramy stadionowe otwarte zostaną na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego, czyli o godzinie 16:00.

Cena biletu normalnego w nadchodzącym sezonie to 10 złotych, natomiast cena biletu ulgowego to 5 złotych. Dzieci do 12 roku życia wchodzą na mecz za darmo. Przypominamy, że bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 12 do 18 roku życia oraz kobietom.

Wszystkich kibiców serdecznie prosimy, aby po wejściu przez bramę wejściową kierować się na sektor specjalnie wygrodzonym korytarzem. Uprasza się o zajmowanie jedynie miejsc na sektorze, na którym zamontowane są krzesełka. Pozostałe sektory są wyłączone z użytku. Dół trybuny głównej zgodnie z ustaleniami ze środowiskami kibicowskimi, przeznaczony jest dla kibiców, którzy aktywnie będą wspierać zawodników w trakcie trwania spotkania. Liczymy na to, że wspólnie zapełnimy obiekt, a także wszyscy razem będziemy głośnym dopingiem wspierać podopiecznych trenera Marcina Domagały w drodze po awans do III ligi.

W związku z ograniczoną ilością wejściówek na spotkania ligowe zachęcamy do jak najszybszego zakupu biletu. Zachęcamy także do wcześniejszego zajmowania miejsc na obiekcie.

Pierwsze spotkanie w “nowym domu” jest dla nas wszystkich czymś nowym, dlatego Bytomski Sport Polonia Bytom uczyni wszystko, aby pomimo warunków, jakie panują na stadionie, stworzyć widowisko sportowe, które spełni oczekiwania wszystkich Państwa.

W środę wszyscy widzimy się na Szombierkach !!!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę