Bytomska wiosna przy ul. Frycza Modrzewskiego

Niebiesko-czerwoni w ramach wiosennych zmagań w rozgrywkach III ligi sezonu 2019/2020 na obiekcie przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 rozegrają 8 spotkań, a wśród przeciwników naszej drużyny zobaczymy takie marki jak chociażby Ruch Chorzów, ROW 1964 Rybnik, czy też rezerwy zabrzańskiego Górnika. Zapowiada się moc ligowych emocji z udziałem podopiecznych trenera Kamila Rakoczego! 

 

 

Harmonogram wiosennych zmagań Polonii Bytom przy ul. Frycza Modrzewskiego:

 

Przypominamy, iż dziś rozpoczęła się sprzedaż 500 sztuk karnetów na sektor kibicowski. Zakup karnetu gwarantuje możliwość obejrzenia z wysokości trybun wszystkich spotkań domowych z udziałem Polonii Bytom. Więcej informacji o karnetach znajdą Państwo tutaj Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/2020.

Dodatkowo informujemy, iż tak jak w poprzednich rundach, możliwy będzie zakup biletów pojedynczych na sektor rodzinny, który znajduje się naprzeciwko trybuny głównej obiektu przy ul. Frycza Modrzewskiego. Ceny biletów pojedynczych kształtują się następująco:

 

  • 15 zł – bilet normalny na sektor rodzinny 
  • 10 zł – bilet ulgowy dla młodzieży od 16 do 18 roku życia 

 

Zakup biletów możliwy będzie na dwie godziny przed rozpoczęciem każdego ze spotkań w kasie stadionowej od strony Hali na Skarpie przy ul. Frycza Modrzewskiego. Przypominamy, iż dzieci i młodzież do 16 roku życia posiadają bezpłatny wstęp na mecze Polonii jedynie w towarzystwie pełnoletniego posiadacza biletu , a także za okazaniem dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek uczestnika wydarzenia. Płatność w kasie stadionowej, a także przy zakupie karnetów, w siedzibach spółki i Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom – jedynie gotówką.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę