Co musisz wiedzieć przed meczem z Górnikiem Piaski? Informacje organizacyjne.

Za nami już 4 kolejki rozgrywek Haiz IV ligi w sezonie 2018/19. Nasza drużyna z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli z przewagą dwóch punktów nad naszym lokalnym rywalem, a więc Szombierkami Bytom. Przed nami kolejne ligowe starcie, w którym podejmować będziemy w niedzielę o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 zespół Górnika Piaski. Poniżej zamieszczamy garść informacji organizacyjnych dotyczących niedzielnego spotkania. 

Przypominamy, że spotkania domowe z udziałem Polonii Bytom na Stadionie Miejskim w sezonie 2018/19 mają charakter imprez niemasowych. W najbliższą niedzielę kasa stadionowa na Stadionie Miejskim otwarta będzie dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, a więc od godziny 15:00. Bramy stadionowe otwarte zostaną na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego, czyli o godzinie 16:00.

Cena biletu normalnego wynosi 10 złotych, natomiast cena biletu ulgowego to 5 złotych. Dzieci do 12 roku życia wchodzą na mecz za darmo. Przypominamy, że bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 12 do 18 roku życia oraz kobietom.

Wszystkich kibiców serdecznie prosimy, aby po przejściu przez bramę wejściową kierować się na sektor specjalnie wygrodzonym korytarzem. Uprasza się o zajmowanie jedynie miejsc na sektorze, na którym zamontowane są krzesełka. Pozostałe sektory są wyłączone z użytku. Dół trybuny głównej zgodnie z ustaleniami ze środowiskami kibicowskimi, przeznaczony jest dla kibiców, którzy aktywnie będą wspierać zawodników w trakcie trwania spotkania.

W związku z ograniczoną ilością wejściówek na spotkania ligowe zachęcamy do jak najszybszego zakupu biletu. Zachęcamy także do wcześniejszego zajmowania miejsc na obiekcie.

W niedzielę wszyscy widzimy się na Szombierkach !!!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę