Ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego ZPN Polonia Bytom – GKS Radziechowy-Wieprz bez udziału publiczności.

Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. pragnie poinformować, iż spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego ZPN Polonia Bytom – GKS Radziechowy-Wieprz rozegrane zostanie w środę 8 maja 2019 r. o godzinie 17:30 na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2. Podobnie jak w przypadku starcia pucharowego z Wartą Zawiercie, ze względu na stan techniczny obiektu, a także mając na uwadze względy bezpieczeństwa, spotkanie rozegrane zostanie bez udziału publiczności.

 

Spotkanie z GKS Radziechowy-Wieprz zaplanowane zostało na godzinę 17:30 w najbliższą środę 8 maja, informujemy, iż podobnie jak w przypadku poprzedniego spotkania pucharowego z udziałem naszej drużyny, niemożliwe okazało się rozegranie spotkanie na stadionie miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 w godzinach popołudniowych, gdyż na obiekcie odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży. W związku z tym Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. informuje, że spotkanie rozegrane zostanie bez udziału publiczności na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2. Wszystkich przedstawicieli mediów, chcących uczestniczyć w środowym spotkaniu, prosimy o przesłanie wniosku akredytacyjnego na adres mailowy t.stefankiewicz@bspb.pl

 

Pragniemy przeprosić za niedogodności związane z niemożliwością oglądania na żywo występu niebiesko-czerwonych w spotkaniu pucharowym, jednocześnie zapraszamy wszystkich kibiców Polonii do udziału w sobotnim spotkaniu 25 kolejki Haiz IV ligi, kiedy to nasz zespół podejmować będzie na stadionie miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 zespół Przemszy Siewierz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00, natomiast już dziś, a także w najbliższą środę oraz piątek mogą Państwo nabyć bilety na ligowe starcie z drużyną Siewierza. Przedsprzedaż prowadzona będzie w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 6 od godziny 18:00 do 20:00.

 

Pragniemy poinformować, iż relacje video ze środowego spotkania naszej drużyny w systemie PPV przeprowadzi portal ŚląskieTV.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę