Czas na pierwszy sparing w nowym roku.
Przed meczem z Odrą

Już jutro o godzinie 12:00, Polonia rozegra pierwsze spotkanie w nowym roku. Rywalem Niebiesko-Czerwonych w meczu kontrolnym będzie Odra Opole.

Niespełna tydzień temu rozpoczął się intensywny okres przygotowawczy naszego zespołu do rundy wiosennej. Po treningach piłkarskich i testach sprawnościowych przyszedł czas na pierwszą jednostkę meczową. Rywalem bytomian będzie znajdująca się na 8. miejscu na zapleczu Ekstraklasy Odra Opole. Spotkanie to będzie bardzo dobrą okazją, aby trener mógł przyjrzeć się nowym zawodnikom, na tle rywala z wyższej klasy rozgrywkowej.

Do Bytomia wraz z nową drużyną przyjedzie również najlepszy strzelec Niebiesko-Czerwonych podczas rundy jesiennej, Adam Żak. Strzelec 19 bramek w 17 meczach będzie mógł po niedługim okresie ponownie spotkać się ze swoją byłą drużyną, jednak z całą pewnością nie będzie mógł liczyć na taryfę ulgową w trakcie meczu. Poza Adamem, w zespole prowadzonym przez byłego piłkarza oraz trenera Polonii Dietmara Brehmera, możemy dostrzec kilka rozpoznawalnych nazwisk takich jak Arkadiusz Piech czy Dawid Kort. Spotkanie odbędzie się na obiekcie zamkniętym dla publiczności, natomiast o strzelanych bramkach poinformuje Was nasza aplikacja mobilna.

Mecz kontrolny
Polonia Bytom – Odra Opole
16.01.2021, godz. 12:00
Bytom, ul. Dzierżonia 21

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę