Czas na trzeci tydzień rozgrywek w ramach #FIFAeClubWorldCup

Poloniści w trakcie zeszłotygodniowych rozgrywek utrzymali się w dywizji drugiej, czym zapewnili sobie byt turniejowy na kolejny tydzień. Przybliżymy wam to co działo się do tej pory oraz co czeka nas w dniu jutrzejszym.

Ubiegły tydzień pozwolił zachować naszemu zespołowi status quo w największych i najbardziej prestiżowych rozgrywkach dla klubów i organizacji w grze FIFA. Polonia Bytom w dalszym ciągu liczy się w walce o awans na światowe finały Klubowych Mistrzostw Świata, do których awansują dwa zespoły z największą ilością punktów (consistency ranking) w każdej konferencji oraz dwa zespoły, które w ostatnim, czwartym tygodniu rozgrywek zajmą miejsce TOP 2 w dywizji pierwszej. Po drugim tygodniu w grze pozostały tylko i wyłącznie dywizje: pierwsza oraz druga. Oto jak prezentuje się ranking Konferencji 3 na chwilę obecną:

Jak widzimy, dorobek Polonii wynosi na chwilę obecną 120 punktów, dlatego w kontekście ewentualnego awansu musielibyśmy zająć w obecnym tygodniu miejsca premiowane awansem (pierwsze lub drugie), a następnie powtórzyć taki rezultat w czwartym, ostatnim tygodniu rozgrywek, gdy jedyną dywizją pozostającą w grze będzie Dywizja 1.

Zespołami grającymi w naszej dywizji są:

  • B360 SportsAgency SE
  • Burnley FC Academy
  • AS Monaco Esports
  • Elitecerti Esports
  • Entropiq
  • Raufoss Esport
  • Eintracht Frankfurt

Poniżej prezentujemy drabinkę turniejową na najbliższe zmagania:

Rozgrywka tak jak dotychczas będzie się toczyć w ramach podwójnej rywalizacji, a Polonia zmierzy się już po raz drugi z angielskim Burnley FC Academy. Wówczas padł wynik 2:0 (2:3, 2:5) dla zespołu grającego na co dzień w Premier League.

To właśnie tym spotkaniem rozpoczniemy jutrzejsze zmagania, na które Was serdecznie zapraszamy. Transmisja odbędzie się o godzinie 18:30 na naszym profilu FB

Trzymajcie kciuki za naszych zawodników!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920