Czwarty sparing już w tę środę!

Po trzech spotkaniach sparingowych, rozegranych po kolei z Polonią Nysa, Spartą Lichtenberg i Beskidem Skoczów niebiesko-czerwoni pozostają niepokonani. Nadszedł czas, aby kolejny rywal przetestował naszą formę przed rozpoczęciem sezonu.

Czwarte spotkanie sparingowe rozegramy z zespołem Sarmacji Będzin, drużyną grającą na co dzień w IV-lidze dobrze znaną kibicom z Bytomia.  W poprzednim sezonie z zespołem Sarmacji spotkaliśmy się dwa razy – raz wygrywając mecz wyjazdowy przez walkowera, a raz w pełni oficjalnie zwyciężając jednobramkową przewagą.

Sarmacja Będzin w pierwszej połowie sezonu punktowała w 11 meczach – 4 razy wygrywając i 7 razy remisując swoje spotkania, co przełożyło się na 19 punktową zdobycz oraz 10 miejsce w tabeli IV-ligi. W formacji obronnej Będzina będziemy mogli zobaczyć Dawida Skrzypińskiego, który swoją karierę rozpoczynał w szeregach w Polonii Bytom.

Spotkanie odbędzie się już w środę (5 stycznia) o godzinie 17:00 przy ul. Piłkarskiej 1 w Bytomiu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na mecz.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę