Derby Bytomia Polonia Bytom – Szombierki Bytom w Śląskie TV!

Derby Bytomia w Haiz IV lidze już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3. Gospodarzem spotkania będą niebiesko-czerwoni, którzy dzięki wygranej w Siewierzu tracą do lidera ze Świętochłowic 3 oczka, aby więc utrzymać kontakt z liderem, podopieczni trenera Marcina Domagały muszą pokonać lokalnego rywala. 

 

Sobotnie derbowe starcie cieszy się sporym zainteresowanie ze strony bytomskiego społeczeństwa. Niestety infrastruktura obiektu Miejskiego przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 nie pozwala większej ilości kibiców na oglądanie derbowego widowiska z wysokości trybun. Niebiesko-czerwoni w kasach stadionowych nabyć mogą jedynie 500 wejściówek, a najlepszą okazją do zakupu wejściówek będzie jutrzejsza przedsprzedaż biletów, która odbędzie się w kasie stadionowej przy ul. OLIMPIJSKIEJ. Przedsprzedaż rozpocznie się o godzinie 17:00, a potrwa do godziny 20:00. Zachęcamy wszystkich kibiców do jak najszybszego nabywania wejściówek na spotkanie pomiędzy Polonią a Szombierkami.

Wszystkich pozostałych kibiców, którym nie będzie dane oglądać starcia Polonii z Szombierkami z wysokości trybun zapraszamy na transmisję PPV, którą przeprowadzi portal Śląskie TV. Początek sobotniego spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:00, natomiast transmisja PPV rozpocznie się o godzinie 14:50. Koszt zakupu transmisji wynosi 12 zł.

 

Derby Bytomia w Śląskie TV – Transmisja PPV

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę